Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Kacper Piechocki: Musimy zagrać lepiej

Kacper Piechocki: Musimy zagrać lepiej

fot. Katarzyna Antczak

Kacper Piechocki doskonale pamięta, jak w ubiegłym roku PGE Skra zdobywała Superpuchar Polski. W środę w meczu przeciwko Treflowi Gdańsk będzie miała jeszcze jedną okazję do wywalczenia tego trofeum.

Dla PGE Skry będzie to wyjątkowy mecz, ponieważ po raz kolejny będziemy mieli szansę wznieść puchar do góry. Nie możemy doczekać się tego spotkania. Zrobimy wszystko, by puchar przyjechał do Bełchatowa – mówi libero PGE Skry, który w ostatnim czasie rozgrywa bardzo dobre mecze.Warto przypomnieć, że obie drużyny walczyły ze sobą w ostatnią sobotę w starciu ligowym. Wówczas lepsza okazała się PGE Skra, ale Trefl postawił trudne warunki i żeby zwyciężyć, mistrzowie Polski potrzebowali aż pięciu setów. – Rozmawialiśmy na temat ostatniego spotkania i wiemy, że musimy zagrać lepiej, ale wiemy też, że z każdym kolejnym meczem tak będzie, bo tak jak wszyscy mówią, potrzebujemy czasu – zaznacza Kacper Piechocki.Wszystkie mechanizmy muszą odpowiednio zaskoczyć i mam nadzieję, że już w meczu o Superpuchar Polski zaprezentujemy się dużo korzystniej – dodaje.

PGE Skra ma ciężki początek sezonu. Ewentualna wygrana w środę i zdobycie pierwszego trofeum da bełchatowianom większą wiarę na najbliższe spotkania. – To może być dla nas pozytywny kop do dalszej pracy – mówi Piechocki. – Wspaniale byłoby wrócić z pucharem, ale jeśli tak się nie stanie, to też się nie załamiemy. W tym sezonie jest wiele do wygrania, ale oczywiście jedziemy do Gdańska z nadzieją na zwycięstwo – kończy.

źródło: skra.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2018-10-24

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved