Strefa Siatkówki – Mocny Serwis

Kacper Bobrowski: Trzeba pokazać charakter

fot. krispol1liga.pls.pl

SPS Chrobry zakończył 2019 rok porażką na wyjeździe przeciwko Exact Systems Norwid Częstochowa 1:3. Spotkanie rozgrywane było w ramach 15. kolejki KRISPOL 1. Ligi Mężczyzn. – Nie można zwieszać głów. Sport ma to do siebie, że trzeba pokazać charakter, żeby coś ugrać – powiedział Kacper Bobrowski, przyjmujący beniaminka.

W ostatniej kolejce w starym roku kalendarzowym głogowianie zagrali na wyjeździe przeciwko częstochowskiemu Norwidowi. Pomimo walki siatkarze beniaminka musieli przełknąć gorycz porażki. – Niedosyt jest bardzo duży. Tym bardziej, że wygraliśmy seta na 1:2, a w kolejnej partii prowadziliśmy dwoma punktami. Chwilę później zawodnik częstochowskiej drużyny wszedł na zagrywkę i nas „zniszczył” swoim serwisem – powiedział Kacper Bobrowski.Po 15. kolejkach KRISPOL 1. Ligi SPS Chrobry Głogów ma na swoim koncie trzy zwycięstwa. Z dorobkiem 11 punktów zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli. – Nie można zwieszać głów. Sport ma to do siebie, że trzeba pokazać charakter, żeby coś ugrać – podkreślił przyjmujący. Trener głogowian, Dominik Walenciej, podkreśla, że do końca rundy zasadniczej zostało jeszcze jedenaście kolejek. W przeciągu trzech miesięcy jeszcze wiele może się wydarzyć. Jednak zespół musi uwierzyć w zwycięstwo. – To prawda, co powiedział trener. Musimy sami uwierzyć, że możemy wygrać. Trochę nam brakuje tej mentalnej wiary – wyznał zawodnik SPS Chrobrego.

Po przerwie świątecznej zespół z Dolnego Śląska wznowił treningi i przygotowuje się do styczniowego meczu przeciwko MCKiS Jaworzno. – Mamy nadzieję, że Nowy Rok przyniesie wiele dobrego i będzie to nowy rozdział dla naszej drużyny – powiedział siatkarz beniaminka. 4 stycznia głogowianie będą mogli liczyć na głośny doping swoich kibiców we własnej hali podczas starcia z jaworznianami. – Nasi kibice są niesamowici. Mam nadzieję, że ich doping poniesie nas do zwycięstwa i dobrze zaczniemy 2020 rok – zakończył Bobrowski.

źródło: krispol1liga.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2019-12-30

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved