Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > K. Zaroślińska: Finał jest zasługą całego zespołu

K. Zaroślińska: Finał jest zasługą całego zespołu

fot. 058sport.pl / atomtrefl.pl

– Jako sportowiec na pewno czuję niedosyt. Jednak grałyśmy w finale i na pewno marzy o tym każda drużyna. Momentami byłyśmy blisko Chemika Police, ale ten zespół pokazał klasę i to, że jest najlepszym zespołem w Polsce – powiedziała po ostatnim meczu finałowym Orlen Ligi Katarzyna Zaroślińska, świeżo upieczona wicemistrzyni Polski.

PGE Atom Trefl Sopot sezon po raz drugi z rzędu zakończył z tytułem wicemistrzowskim. Ekipa Lorenzo Micellego po raz kolejny w rywalizacji finałowej musiała uznać wyższość Chemika Police. Zmagania tym razem zakończyły się już w trzech meczach, a nie jak poprzednio w czterech. – Jako sportowiec na pewno czuję niedosyt. Jednak grałyśmy w finale i na pewno marzy o tym każda drużyna. Momentami byłyśmy blisko Chemika Police, ale ten zespół pokazał klasę i to, że jest najlepszym zespołem w Polsce. Nie ma tutaj co na ten temat dyskutować – powiedziała po czwartkowym meczu Katarzyna Zaroślińska, atakująca sopockiej ekipy. – Jest mi na pewno troszkę przykro, liczyłam, że zagramy jeszcze chociaż jeden mecz w piątek, że powalczymy jak najdłużej. Niestety nie udało się – dodała w rozmowie ze stacją Polsat Sport.

Atakująca PGE Atomu Trefla była gwiazdą swojej drużyny, zdobyła w całym sezonie najwięcej punktów dla swojej drużyny i była czołową punktującą w Orlen Lidze. – Ten finał jest zasługą całego zespołu włącznie ze sztabem szkoleniowym. Ja jestem atakującą i zdobywanie punktów to moja rola. Ja nie przyjmuję, nie rozgrywam, mam atakować. Staram się robić to jak najlepiej. Wiadomo, że czasem brakuje tych sił, a my nie jesteśmy maszynami. W końcówce sezonu niby się nie myśli, że coś nas boli, ale tego nie da się tak po prostu odciąć – powiedziała zawodniczka. Katarzyna Zaroślińska zdradziła także swoje najbliższe plany. – Teraz muszę ochłonąć po sezonie. Na pewno czeka mnie rehabilitacja, muszę się podreperować, bo ten sezon był dla mnie bardzo ciężki. Poprzedni zresztą również – zakończyła siatkarka.źródło: inf. własna, polsatsport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2016-04-30

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved