Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Igrzyska Olimpijskie > K. Kłos: Zbyt wiele razy płakałem, by znów to robić

K. Kłos: Zbyt wiele razy płakałem, by znów to robić

fot. Klaudia Piwowarczyk

Karol Kłos za pośrednictwem Instagrama podzielił się swoimi wrażeniami z igrzysk w Rio i podziękował fanom za wsparcie w czasie turnieju siatkarzy. – Ten turniej nauczył mnie wiele. Przeżyłem piękne chwile, ale przeżyłem też najbardziej bolesną porażkę w swoim życiu. Obiecuję, że nie będę płakał, za wiele razy płakałem w swoim życiu – napisał środkowy kadry.

Karol Kłos był w Rio podstawowym środkowym reprezentacji, a w sześciu meczach zdobył 41 punktów. W całym turnieju zaliczył 10 bloków, co dało mu średnią 0,45 bloku/seta. Niestety wraz z kadrą pożegnał się z igrzyskami już na etapie ćwierćfinału, po porażce 0:3 z USA. – Miałem ostatnio trochę czasu na przemyślenia. Myślę, że to dobry moment, by się tym z wami podzielić. I zamknąć pewien rozdział – napisał Kłos na Instagramie. – Przyjechałem na IO zdobyć medal, to było moje marzenie, marzeniem był też sam przyjazd. Poświęciłem wiele, by się tu znaleźć. Pracowałem na to całe życie. Na igrzyskach nie ma faworytów… Przekonało się o tym wiele gwiazd. Medal? Marzyłem, marzę i będę o nim marzył przez kolejne 4 lata. Może nie będę miał okazji pojawić się w Tokio w 2020 roku – zaznaczył siatkarz.– Ten turniej nauczył mnie wiele. Przeżyłem piękne chwile, ale przeżyłem też najbardziej bolesną porażkę w swoim życiu. Obiecuję, że nie będę płakał, za wiele razy płakałem w swoim życiu. Dałem maksa, przegrałem. Cieszę się, że mogłem tu być, że Rio nauczyło mnie, że medal nie zawsze jest najważniejszy. Jestem szczęśliwym człowiekiem! – dodał środkowy.

Zawodnik PGE Skry Bełchatów nie wrócił od razu do kraju, tylko został w Brazylii, by dopingować reprezentantów Polski w innych dyscyplinach. Był także obecny na ceremonii zamknięcia igrzysk, a za pośrednictwem Instagrama podziękował wiernym kibicom, którzy wspierali Polaków w Rio. – Na końcu dziękuję wam, że z nami byliście! Że przeżywaliście to wszystko z nami, a może jeszcze mocniej od nas! Pozdrawiam ostatni raz z wioski! Do zobaczenia w Polsce, do zobaczenia w Bełchatowie. Życzę wam wszystkim tego, co przeżyłem! Szacunek jeżeli doczytaliście do końca – spuentował Kłos.

źródło: Polsat Sport

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Igrzyska Olimpijskie, reprezentacja Polski mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2016-08-23

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved