Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Justyna Raczyńska: Powrót budzi wszelkie wspomnienia

Justyna Raczyńska: Powrót budzi wszelkie wspomnienia

fot. Tomasz Tadrała

Od nowego sezonu znana z parkietów Orlen Ligi Justyna Raczyńska będzie zawodniczką pierwszoligowego PSPS-u Chemika Police. – Powrót na „stare śmieci”, tutaj do tej hali, budzi wszelkie niezapomniane wspomnienia. Kiedyś tutaj wygrywało się medale i puchary, a tak naprawdę oddawało serce na boisku. To są niezapomniane chwile – mówi siatkarka.

Dla Justyny Raczyńskiej spędzony w pierwszoligowym PSPS-ie Chemiku Police sezon 2016/2017 będzie powrotem do korzeni. To w Policach stawiała ona swoje pierwsze kroki w karierze. – Powrót na „stare śmieci”, tutaj do tej hali, budzi wszelkie niezapomniane wspomnienia. Kiedyś tutaj wygrywało się medale i puchary, a tak naprawdę oddawało serce na boisku. To są niezapomniane chwile – mówi była siatkarka PTPS-u Piła czy Developresu Rzeszów.

Zawodniczka PSPS-u przyznała także, że jest zadowolona ze składu, jaki został zbudowany w polickim pierwszoligowcu. – To jest taka mieszanka rutyny i młodości. Bardzo mi się to podoba, że jest tutaj także parę już doświadczonych zawodniczek. Te młodsze mają się od kogo i czego uczyć. Na tym etapie wygląda to już naprawdę dobrze – oceniła Justyna Raczyńska.Przyjmująca PSPS-u stwierdziła także, że doświadczenie zdobyte na parkietach Orlen Ligi na pewno pomoże jej w rywalizacji w niższej klasie rozgrywkowej. – Wydaje mi się, że tak. Jest to dla mnie na pewno duży plus. Kiedy tylko mogę, staram się pomagać koleżankom, jeżeli popełniają jakieś błędy – powiedziała Justyna Raczyńska. Pokusiła się także o krótką ocenę różnic pomiędzy pierwszą ligą a Orlen Ligą. – Wydaje mi się, że aż tak dużej przepaści nie ma. Wiadomo, że są różnice, ale nie są one specjalnie duże – oceniła. A czego Justyna Raczyńska spodziewa się po zbliżającym się sezonie? – Parę zespołów ma w swoim składzie zawodniczki z nazwiskami znanymi z występów w Orlen Lidze. Wydaje mi się, że to będzie naprawdę ciekawy sezon. Każdy może z każdym powalczyć i pourywać punkty – zakończyła zawodniczka PSPS-u Chemika Police.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2016-09-05

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved