Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Justyna Łukasik: Zespół z Muszyny jest w naszym zasięgu

Justyna Łukasik: Zespół z Muszyny jest w naszym zasięgu

fot. Bianka Sawoniuk

– Naszym celem jest wyjście na boisko i pokazanie się z jak najlepszej strony. Obiecamy, że damy z siebie wszystko i będziemy walczyć o każdą piłkę – mówi przed meczem w Muszynie środkowa Trefla Proximy Kraków, Justyna Łukasik. – Jedno jest pewne, zespół z Muszyny jest w naszym zasięgu – dodaje.

Jak oceniasz początek sezonu w wykonaniu drużyny?Justyna Łukasik:Pierwsze trzy spotkanie po prostu nam „nie wyszły”. Jednak wyciągnęliśmy wnioski i o nich zapomnieliśmy. Trenowaliśmy, walczyliśmy i na szczęście przyszło przełamanie w Łodzi, gdzie zagrałyśmy w końcu „swoją” siatkówkę. Jesteśmy jeszcze na początku długiej drogi, pracujemy nad zgraniem, komunikacją na boisku. Krok po kroku będziemy się rozwijać, a nasza gra będzie wyglądać coraz lepiej.

Jak minął ten tydzień treningowy? 

– Jak kolejny, normalny tydzień pracy. Dostałyśmy dwa dni wolnego na złapanie oddechu, które oczywiście zostały dobrze wykorzystane. Jednak od wtorku wróciliśmy do ciężkiej pracy w hali i siłowni.

Czas na 5. kolejkę i spotkanie z Muszyną, podtrzymacie passę zwycięstw? 

Naszym celem jest wyjście na boisko i pokazanie się z jak najlepszej strony. Obiecamy, że damy z siebie wszystko i będziemy walczyć o każdą piłkę.

W ligowej tabeli dzielą nas dwa „oczka”, będzie to mecz o „sześć punktów”. 

– Tabela się jeszcze nie ustabilizowała. Jesteśmy na początku ligi i wszystkich dzielą małe różnice punktowe. Jednak jak doskonale wiemy, każdy potrzebuje punktów, my również, dlatego będziemy jutro o nie walczyć. Jedno jest pewne, zespół z Muszyny jest w naszym zasięgu.

Zmierzysz się z jedną z najlepszych środkowych w lidze, ma to dla ciebie jakieś znaczenie? 

– Nieważne, kto jest po drugiej stronie siatki, trzeba znaleźć sposób na zdobywanie punktów i je zdobywać. Dużo czasu poświęciliśmy na analizę gry rywalek, to na pewno nam pomoże. Mamy również plan na naszą grę. Mam nadzieję, że wszystko się ułoży po naszej myśli i zagramy „swoją” siatkówkę, a wtedy powinno być dobrze.

 

źródło: treflproxima.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2017-11-12

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved