Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Julita Molenda zadebiutuje w LSK w barwach Radomki

Julita Molenda zadebiutuje w LSK w barwach Radomki

fot. radomka.com.pl

Julita Molenda to kolejna zawodniczka, która w sezonie 2018/2019 zobaczymy na parkietach Ligi Siatkówki Kobiet w barwach radomskiego zespołu. Młoda przyjmująca zdecydowała się przedłużyć umowę z Radomką Radom.

Julita Molenda to wychowanka  MUKS-u 13 Radom. W minionym sezonie 2017/2018 pokazała się z bardzo dobrej strony. Przyjmowała 333 razy z 53-procentową skutecznością. W polu zagrywki również nie próżnowała. Wykonała 184 serwisy (skuteczność 61%), a atakowała 341 razy.Trener Skrok obejmując Radomkę, zbudował bardzo fajny i zgrany team. Bardzo się cieszę, że dalej mam szansę być częścią tego zespołu. Trener daje nam dużo rad i pozwala stawać się coraz lepszymi siatkarkami – mówi młoda zawodniczka. – Myślę, że to wspaniała sprawa, że w przyszłym sezonie zaprezentujemy się w LSK. To ogromna szansa zarówno dla miasta, klubu, jak i samych zawodniczek. Mam nadzieję, że w sezonie 2018/2019 niejednego jeszcze zaskoczymy.

Trener Jacek Srok po debiutanckim sezonie w I lidze był bardzo zadowolony z występów młodej przyjmującej. – Julita to juniorka, która występowała w wielu meczach jako zawodniczka zadaniowa i pokazała się z bardzo dobrej strony. Na pewno w tym sezonie będzie musiała walczyć o miejsce w składzie, bo dziewczyn na tej pozycji jest więcej, ale poczekamy i zobaczymy, co przyniosą pierwsze wspólne treningi – przyznał szkoleniowiec Radomki.

Zobacz również:
Karuzela transferowa Ligi Siatkówki Kobiet

źródło: radomka.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2018-06-20

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved