Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Julia Twardowska: Gra się do dwóch zwycięstw

Julia Twardowska: Gra się do dwóch zwycięstw

Zespół Grot Budowlanych Łódź w niedzielę przegrał pierwszy mecz półfinałowy z Chemikiem Police. Zaczął to spotkanie bardzo dobrze, potem jednak dominowały już policzanki. Kolejny mecz już we wtorek w Atlas Arenie. Jak zapowiada Julia Twardowska, łodzianki nie składają broni. – Gra się do dwóch zwycięstw, więc na pewno nie odpuścimy i postaramy się wygrać w Atlas Arenie – mówi.

Niedzielne spotkanie zaczęłyście bardzo dobrze, w kolejnych setach nie wyglądało to jednak już tak różowo.Julia Twardowska: – Zaczęłyśmy to spotkanie z wysokiego C, jednak z upływem czasu grałyśmy coraz gorzej. Myślę, że w pierwszym secie byłyśmy najbardziej skoncentrowane. Nie uciekało nam przyjęcie, dobrze grałyśmy w ataku. Potem już ta gra się posypała, zaczęło się od błędów w przyjęciu, do tego doszła niemoc w ataku i stąd wynik 1:3.

Z jakim nastawieniem mentalnym podeszłyście do tej rywalizacji?

– Wiadomo, Chemik jest faworytem, ale my nie przegrałyśmy tego meczu w szatni. Weszłyśmy na boisko w pełni zmotywowane. W niedzielę przegrałyśmy po prostu czysto siatkarsko. Myślę, że siła ataku była po stronie Chemika Police.

Siła ataku przede wszystkim Malwiny Smarzek. Miałyście ogromne kłopoty z jej zatrzymaniem.

– To prawda. Nie mogłyśmy znaleźć recepty na zatrzymanie Malwiny Smarzek. Kiedy zamykałyśmy jej prostą, ona atakowała po skosie i odwrotnie. Miała „dzień konia” i zagrała super spotkanie.

Kolejne spotkanie już we wtorek w Łodzi. Będzie to zupełnie inne spotkanie?

– Mamy na pewno bardzo duży niedosyt po niedzielnym meczu. Chciałyśmy zagrać dużo lepiej. Niestety to się nie udało. Gra się do dwóch zwycięstw, więc na pewno nie odpuścimy i postaramy się wygrać w Atlas Arenie.

Co trzeba poprawić we wtorkowym meczu w porównaniu do tego w Policach?

– Na pewno musimy zagrać lepiej w ataku, zatrzymać Malwinę Smarzek. Wtedy na pewno będzie nam się łatwiej grało.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2018-04-17

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved