Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Jowita Jaroszewicz: Łatwo skóry nie oddamy

Jowita Jaroszewicz: Łatwo skóry nie oddamy

fot. sk-foto-pl-slawomir-kowalski

– To były mecze o finały, w tym była nasza motywacja. Przyznam, że wiślanki podrażniły nas też tam u siebie, tymi dwoma przegranymi meczami. Dlatego też u siebie byłyśmy podwójnie zmotywowane – mówiła po awansie do finału I ligi kobiet Jowita Jaroszewicz, środkowa Budowlanych Toruń.

Pokonałyścię Wisłę w piątym meczu, awansując do finału I ligi kobiet. Nie można było tak zagrać wcześniej?Jowita Jaroszewicz:W Warszawie faktycznie troszeczkę nam nie poszło. Nie wiem, co się tam stało, nie grałyśmy swojej siatkówki. Ale wymazałyśmy te dwa mecze z pamięci i tu zaczynałyśmy wszystko na nowo. Pokazałyśmy znów swoją siatkówkę i wszystko poszło po naszej myśli. Tam trochę się nam nie poukładało.

Zespół Budowlanych Toruń w środę wyglądał na niezwykle zmotywowany…

To były mecze o finały, w tym była nasza motywacja. Przyznam, że wiślanki podrażniły nas też tam u siebie, tymi dwoma przegranymi meczami. Dlatego też u siebie byłyśmy podwójnie zmotywowane.

Grałaś w drużynie Budowlanych w zeszłym sezonie, w którym w piątym meczu przegrałyście we własnej hali półfinał z ŁKS-em. Siedziało to wam w głowach teraz?

Nie, absolutnie nie myślałyśmy o tym. Podchodziłyśmy to tego z czystą głową. Byłyśmy bardzo zmotywowane, wiedziałyśmy, że gramy o najwyższe cele i bardzo chcemy zagrać z ŁKS-em i zająć pierwsze miejsce.

I w finale zagracie z ŁKS-em. Macie pomysł, jak pokonać zespół z Łodzi, z którym już dwukrotnie przegrałyście w rundzie zasadniczej?

Wszystko się okaże. Na pewno się nie położymy i łatwo skóry nie oddamy.

Rozmawiacie w szatni o tym, że wciąż nie wiecie, o co gracie i czy będzie możliwy awans do ekstraklasy?

Rozmawiamy wyłącznie o tym, żeby zająć to pierwsze miejsce. Jako sportowcy chcemy być na szczycie. Nie rozmawiamy póki co o tym, w jakiej lidze będziemy grać w przyszłym sezonie. To od nas nie zależy, skupiamy się na tym, by wygrać każdy kolejny mecz.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2016-05-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved