Strefa Siatkówki – Mocny Serwis

Jovana Vesović ma dołączyć do MKS-u Kalisz

fot. volleynews.it

Po kontuzji Ljubicy Kecman MKS Kalisza został z trzema przyjmującymi. Działacze i trenerzy rozpoczęli poszukiwania zawodniczki, która zastąpi na boisku dotychczasową kapitan zespołu. Jak dowiedział się serwis Strefa Siatkówki wybór padł na doświadczoną rodaczkę Kecman, 32-letnią Jovanę Vesović. Serbka niedługo już może dołączyć do zespołu.

Kilka dni temu poinformowaną o poważnej kontuzji barku kapitan MKS-u Kalisz, Ljubicy Kecman. Zawodniczki nie było w składzie kaliskiej drużyny na mecze z Radomką Radom i ŁKS-em. Okazało się, że serbska przyjmująca ma poważny problem z barkiem i niezbędna będzie operacja. Rehabilitacja po niej może potrwać kilka miesięcy, nawet do pół roku, co wyklucza występy Kecman na boisku w tym sezonie.Kaliscy działacze i trenerzy rozpoczęli poszukiwania zawodniczki, która mogłaby zastąpić Kecman. Ich wybór padł na doświadczoną rodaczkę Kecman, 32-letnią Jovanę Vesović. Mistrzyni Europy z 2011 od stycznia 2019 grała w tureckim klubie Samsun Anakent. Wcześniej występowała w lidze szwajcarskiej, rumuńskiej, ukraińskiej, greckiej, azerskiej. W sezonie 2017/2018 broniła barw włoskiej drużyny z Modeny, skąd znów przeniosła się do Turcji. Ma na swoim koncie liczne sukcesy klubowe i reprezentacyjne.

Działacze MKS-u rozpoczęli już procedury transferowe i niewykluczone, że Serbka niedługo pojawi się w składzie meczowym kaliskiej drużyny.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2019-11-03

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved