Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Joker Świecie się wzmacnia

Joker Świecie się wzmacnia

fot. lksfans.pl

Marta Duda z AZS-u Politechniki Opolskiej oraz Karolina Bednarek z Atomu Trefla Sopot wzmocnią drużynę pierwszoligowego Jokera Świecie. Jeden z czołowych zespołów I ligi kobiet nadal zamierza odgrywać znaczącą rolę na tym poziomie rozgrywkowym.

Wcześniej informowaliśmy już, że na ławce trenerskiej Jokera Świecie prezesa Andrzeja Nadolnego zastąpi Piotr Sobolewski. Wiadomo już, że zespół opuszczą libero Żaneta Gajowczyk oraz rozgrywająca Katarzyna Wenerska. W składzie Jokera na pewno pozostaną: Małgorzata Sobolewska (rozgrywająca), Paulina Majkowska (środkowa bloku), Agata Trybuła (przyjmująca), Patrycja Wyrwa (przyjmująca) oraz Maja Doroszewska, która teraz ma być przyjmującą.Poznaliśmy też nazwiska dwóch nowych siatkarek zespołu ze Świecia. Atakująca Marta Duda przeniesie się na Kujawy z AZS-u Politechniki Opolskiej. 21-letnia siatkarka w drużynach młodzieżowych reprezentowała barwy Sparty Warszawa, gdzie grała również w II lidze kobiet. Stamtąd przeniosła się do Opola, wraz z AZS-em wywalczyła awans do I ligi kobiet.

Drugą nową siatkarką w drużynie Jokera będzie Karolina Bednarek. 29-letnia środkowa ostatni sezon spędziła w Atomie Treflu Sopot, wcześniej grała również w Orlen Lidze w KSZO Ostrowiec Świętokrzyski oraz w I lidze kobiet w ŁKS-ie Commercecon Łódź, wówczas jeszcze pod nazwiskiem Suwińska. Mierząca 190 cm wzrostu środkowa bloku z pewnością będzie wzmocnieniem Jokera.

Zobacz również:
Karuzela transferowa I ligi kobiet

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2017-06-09

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved