Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > europejskie puchary > John Gordon Perrin: Daliśmy z siebie wszystko

John Gordon Perrin: Daliśmy z siebie wszystko

fot. Katarzyna Antczak

– Mieliśmy naprawdę dużą okazję, żeby przejść tego rywala i awansować dalej. Daliśmy z siebie wszystko, ale niestety wracamy z niczym – mówił po przegranej z Azimutem Modena John Gordon Perrin. Asseco Resovia pożegnała się już z rozgrywkami Ligi Mistrzów.

W Modenie prowadziliście już 17:12 w trzecim secie i 22:19 w czwartym secie, a mimo tego obie te partie wygrali mistrzowie Włoch. To był znów mecz niewykorzystanych szans…John Gordon Perrin:Niestety, traciliśmy gdzieś spokój w końcówkach setów. To była bardzo przykra porażka, chyba najtrudniejsza do zaakceptowania w tym sezonie. Szkoda, że nie byliśmy w stanie utrzymać prowadzenia i dociągnąć korzystnego wyniku do samego końca.

Walczyliście dzielnie przez całe spotkanie i zagraliście ogólnie na dobrym poziomie…

Walki na pewno nie można nam odmówić. Szkoda tylko, że nie wykorzystaliśmy swojej szansy, bo powinniśmy kontrolować ten mecz i rozegrać lepiej przegrane końcówki. Oczywiście Modenie należą się gratulacje, a my możemy tylko żałować tego, że nie potrafiliśmy dociągnąć korzystnego wyniku do końca.

Teraz możecie już skupić się wyłącznie na PlusLidze, tym bardziej że to dla was jedyna szansa, żeby coś w tym sezonie wygrać…

– Każdy z nas będzie w stu procentach skoncentrowany na tych decydujących meczach w polskich rozgrywkach. Porażka z Modeną w Lidze Mistrzów jest dla nas trudnym doświadczeniem, ale myślę, że szybko się pozbieramy i zbierzemy wszystkie siły, żeby wygrać PlusLigę.

Czy jest pan pozytywnie nastawiony na tę końcówkę sezonu w wykonaniu Asseco Resovii, bo widać progres w waszej grze i większą stabilizację…

– Bardzo zależało nam na tym, żeby wygrać dwumecz z Modeną i awansować do następnej rundy Ligi Mistrzów. Daliśmy z siebie wszystko i na pewno w PlusLidze zagramy na sto procent naszych możliwości. Wierzę w to, że to da nam sukces na koniec sezonu.

Rozmawiała Karolina Korbecka – więcej w Przeglądzie Sportowym

źródło: Przegląd Sportowy

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, europejskie puchary

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2017-03-24

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved