Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Joanna Wołosz pozostanie w Chemiku Police

Joanna Wołosz pozostanie w Chemiku Police

fot. Karolina Koster

Joanna Wołosz będzie reprezentować barwy Chemika Police w sezonie 2016/2017. – W minionym sezonie zdobyłam swoje pierwsze mistrzostwo Polski. Jestem z tego bardzo zadowolona, chciałabym to powtórzyć w nadchodzących rozgrywkach – mówi siatkarka.

Joanna Wołosz w Chemiku występuje od 2015 roku. Z zespołem zdobyła mistrzostwo, Puchar i Superpuchar Polski. Została również uznana najlepszą rozgrywającą Pucharu Polski.Wołosz jest reprezentantką Polski. Do kadry powoływana jest od 2010 roku. Na swoim koncie ma już 97 występów. – W minionym sezonie zdobyłam swoje pierwsze mistrzostwo Polski. Jestem z tego bardzo zadowolona, chciałabym to powtórzyć w nadchodzących rozgrywkach. Dlatego zdecydowałam się zostać w Chemiku i powalczyć o obronę tytułu – mówi.

To dziewiąta zawodniczka, która na pewno zagra w barwach mistrza Polski w sezonie 2016/2017. Wcześniej informowaliśmy o Annie Werblińskiej, Agnieszce Bednarek-Kaszy, Stefanie Veljković, Katarzynie Gajgał-Anioł, Aleksandrze Krzos, Malwinie Smarzek, Aleksandrze Jagieło i Marioli Zenik.

źródło: chemik-police.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2016-07-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved