Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Joanna Wołosz: Początek ligi możemy uznać za udany

Joanna Wołosz: Początek ligi możemy uznać za udany

fot. orlenliga.pl

Chemik Police, po emocjonującym spotkaniu, pokonał wczoraj w Azoty Arenie PGE Atom Trefl Sopot 3:1.  – Chyba każdy spodziewał się innego spotkania. Dziewczyny z Sopotu wyżej postawiły poprzeczkę – mówi Joanna Wołosz.

Sześć dni wcześniej mistrzynie Polski w stosunkowo łatwy sposób wygrały mecz o Superpuchar Polski 3:0. W drugiej kolejce Orlen Ligi nie było już tak łatwo, sopocianki zagrały zdecydowanie lepiej. – Chyba każdy spodziewał się innego spotkania. Dziewczyny z Sopotu wyżej postawiły poprzeczkę. Z drugiej strony wydaje mi się, że my zagrałyśmy trochę nerwowo i nie kontrolowałyśmy meczu jak w Superpucharze Polski. Liczy się jednak wynik. Trzy punkty zostają u nas, a początek ligi możemy uznać za udany – mówi Joanna Wołosz, rozgrywająca.

Trener Giuseppe Cuccarini często podkreśla, że drużyna w tym etapie rozgrywek ma przed sobą dwa zadania: po pierwsze – zwyciężać kolejne spotkania, a po drugie – zbudować zespół. – Trudne mecze podnoszą poczucie własnej wartości. Jesteśmy na najlepszej drodze, żeby zbudować zespół. W drużynie panuje bardzo dobra atmosfera – dodaje Agnieszka Bednarek-Kasza, środkowa.źródło: chemik-police.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-10-22

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved