Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Joanna Wołosz: Naszym atutem jest szeroki skład

Joanna Wołosz: Naszym atutem jest szeroki skład

fot. Cezary Makarewicz

Radosne nastroje panowały w ekipie Chemika Police po zakończonym meczu z MKS-em Dąbrowa Górnicza. Policzanki zanotowały piąte zwycięstwo i jako jedyna ekipa w Orlen Lidze nie poniosły jeszcze porażki.

Ważną rolę w tym meczu odegrały zawodniczki rezerwowe, które „pociągnęły” grę Chemika. – Wynik na pewno cieszy, ponieważ trzy punkty pojechały do Polic, dzisiaj miała zagrać większość zawodniczek i tak było w tym meczu. Trener dokonał fajnych zmian i zmienniczki bardzo dobrze spisały się na boisku, z czego jesteśmy zadowolone – powiedziała rozgrywająca polickiej ekipy Joanna Wołosz. Jej zdanie potwierdziła przyjmująca Aleksandra Jagieło. – Nasza gra była senna, ospała, tak powiedział trener. Izabela Bełcik i Izabela Kowalińska wprowadziły trochę ożywienia, trochę świeżości i z tego należy się cieszyć. Od tego są wszystkie zawodniczki, aby sobie nawzajem pomagały – podkreśliła siatkarka z Polic.

Kluczowym elementem, który zadecydował o zwycięstwie Chemika, była zagrywka. – Naszą zagrywką utrudniłyśmy grę miejscowej drużynie, która miała wiele kłopotów z przyjęciem, był to nasz główny cel w tym meczu i to nam się udało – stwierdziła Joanna Wołosz. Ważną rolę odgrywała też w polickiej ekipie szeroka ławka rezerwowych. – Patrząc na terminarz, który nas czeka, dobrze, że mamy tak szeroki skład, ponieważ nie jest łatwo grać co trzy dni i tak szybko regenerować swoje siły. Ten szeroki skład sprawia, że w każdym meczu możemy grać inną szóstką. W ostatnim czasie nie grałam i chciałam się pokazać z dobrej strony, dostałam swoją szansę i cieszę się, że ją wykorzystałam – zakończyła przyjmująca Chemika, Aleksandra Jagieło.Po przeciwnych stronach siatki stanęły Joanna Wołosz oraz Rebecca Perry, które w poprzednim sezonie reprezentowały barwy Yamamay Busto Arsizio. – Wymieniłyśmy kilka uprzejmości, rozmawiałyśmy. Cieszy mnie fakt, że poprzez granie w Europie mam znajomych, z którymi się często spotykam. Atmosfera w drużynie była bardzo dobra, wszystko układało się po naszej myśli, zaowocowało to wygraniem Ligi Mistrzyń w turnieju finałowym w Szczecinie – oznajmiła Joanna Wołosz.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-11-05

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved