Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Joanna Wołosz nadal kapitanem mistrza Włoch

Joanna Wołosz nadal kapitanem mistrza Włoch

fot. legavolleyfemminile.it

Reprezentantka Polski, rozgrywająca Joanna Wołosz, nadal będzie grała w Imoco Volley Conegliano. Co równie ważne, Polka wciąż będzie kapitanem zespołu. – To dla mnie wielki zaszczyt i duma być częścią tego zespołu i reprezentować barwy tak silnego i dobrze zorganizowanego klubu jakim jest Imoco Volley – mówi Joanna Wołosz.

Joanna Wołosz ma za sobą już dwa sezony w barwach Imoco Volley Conegliano, z którym dwukrotnie sięgała po mistrzostwo Italii, zdobyła Superpuchar i dwa razy stała na podium Ligi Mistrzyń. 29-letnia rozgrywająca nadal będzie grać w zespole mistrza Włoch i nadal będzie jego kapitanem.Cieszę się, że w przyszłym sezonie również będą kapitanem tej drużyny. To dla mnie wielki zaszczyt i duma być częścią tego zespołu i reprezentować barwy tak silnego i dobrze zorganizowanego klubu jakim jest Imoco Volley – powiedziała Joanna Wołosz. – Dwa lata temu przyjechałam do Conegliano i od razu poczułam się jak w domu, bowiem Imoco to doskonałe miejsce dla siatkarek, zarówno na boisku jak poza nim – dodała polska rozgrywająca.

Drużyna Imoco Conegliano zbroi się przed kolejnym sezonem. Jej celem będzie obrona mistrzostwa Włoch, a także kolejna próba wygrania Ligi Mistrzyń. Do drużyny dołączyły już Chiaka Ogbogu z Chemika Police, Paola Egonu z Igor Gorgonzola Novara oraz Indre Sorokaite z Bisonte Firenze. Na celowniku Imoco jest również Francesca Piccinini. Wcześniej umowy z klubem przedłużyły przyjmująca Miriam Sylla i libero Monica De Gennaro W zespole ma również pozostać środkowa Robin de Kruijf i przyjmująca Kimberly Hill.

źródło: imocovolley.it, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2019-06-03

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved