Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski kobiet > Joanna Wołosz: Jestem dumna z naszego zespołu

Joanna Wołosz: Jestem dumna z naszego zespołu

fot. Michał Szymański

– Dziewczyny z Turcji się nakręciły i szły uparcie do zwycięstwa. Nam troszeczkę tego zabrakło. Ja jednak czuje optymizm i jutro będziemy chciały zakończyć ten turniej jak najlepiej – powiedziała po przegranym półfinale mistrzostw Europy rozgrywająca reprezentacji Polski Joanna Wołosz.

W pierwszym secie dwa dobre przyjęcia, w trzecim secie – trzy dobre przyjęcia. Ciężko grać taki mecz, zwłaszcza w Ankarze.Joanna Wołosz: – Ciężko, ale koniec końców takiego wstydu nie było. Dziewczyny z Turcji zagrały dziś fenomenalnie, dodatkowo wsparte tłumem, który tak dopingował, że nie było słychać własnych myśli. Ja jestem dumna z naszego zespołu. Mimo dwóch słabych setów na trzeciego wyszłyśmy nie mając nic do stracenia i zagrałyśmy bardzo dobrze. Do połowy czwartego seta tak samo to wyglądało. Później dziewczyny z Turcji się nakręciły i szły uparcie do zwycięstwa. Nam troszeczkę tego zabrakło. Ja jednak cały czas czuje optymizm i będziemy chciały zakończyć ten turniej jak najlepiej.

Z jednej strony byłyście tak daleko, ale z drugiej tak blisko, bo w czwartym secie miałyście Turczynki w garści.

– Dokładnie. Później Karakurt weszła na zagrywkę, zagrała kilka nieprzyjemnych serwisów, Turczynki odskoczyły i bardzo trudno się grało. Ale każda z nich dołożyła coś takiego, że później wygrały zdecydowanie.

To co, drugi raz ogrywamy Włoszki?

– Ja jestem jak najbardziej za. Muszę wrócić do klubu mając świadomość, że z nimi wygrałam.

 

źródło: polsatsport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, reprezentacja Polski kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2019-09-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved