Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Joanna Sobczak przenosi się do Tarnowa

Joanna Sobczak przenosi się do Tarnowa

fot. Wisła Warszawa

Atakująca warszawskiej Wisły, Joanna Sobczak, zmieni klub. Od przyszłego sezonu będzie zawodniczką Grupy Azoty PWSZ Tarnów. Od jakiegoś czasu słychać, że w Tarnowie może powstać silny zespół, który byłby w stanie nawiązać walkę z czołówką. Czekamy więc na kolejny transfer tarnowskiego klubu.

Siatkarki Grupy Azoty PWSZ Tarnów poprzedni sezon zakończyły na 5. miejscu I ligi kobiet. Przez długi czas z Tarnowa nie dochodziły żadne wieści dotyczące składu na przyszły sezon. Mówiło się tylko, że w Tarnowie może powstać mocny zespół, który będzie chciał nawiązać walkę z czołówką I ligi kobiet i poprawić wynik z poprzedniego sezonu.Pierwszą decyzją było przedłużenie umowy z dotychczasowym trenerem zespołu. PWSZ Tarnów nadal prowadzić będzie więc Michał Betleja. Wiadomo również, że jedna z rozgrywających tarnowskiej drużyny zmieni klub. Izabela Matyszczak od przyszłego sezonu będzie bronić barw drugoligowej Częstochowianki Częstochowa.

Klub ogłosił także pierwszą z zawodniczek, które mają dołączyć do drużyny w przyszłym sezonie. Do Tarnowa przeniesie się atakująca Joanna Sobczak. Pochodząca z Włocławka 28-letnia atakująca ostatnie dwa sezony spędziła w warszawskiej Wiśle. Wcześniej reprezentowała również barwy Budowlanych Toruń oraz dwa lata grała w ekstraklasie w Nafcie Piła.

Zobacz również:
Karuzela transferowa I ligi kobiet

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2018-06-25

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved