Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Joanna Sobczak: Nie lekceważymy żadnego przeciwnika

Joanna Sobczak: Nie lekceważymy żadnego przeciwnika

fot. wisla-warszawa.pl

Niespełna 27-letnia przyjmująca od początku sezonu prezentuje dobrą dyspozycję. Joanna Sobczak i koleżanki z Wisły w sobotę zagrają o trzecie zwycięstwo z rzędu. Wiceliderki tabeli w hali OSiR Bemowo podejmą ekipę Grupa Azoty PWSZ Tarnów. Rywalki zajmują teraz ósmą pozycję. Mają na koncie trzy zwycięstwa i cztery porażki. Początek meczu o godzinie 17.

Nie lekceważymy żadnego przeciwnika. Uważam, że w naszej lidze nie będzie łatwych meczów. Na każdy trzeba wyjść i zagrać najlepszą siatkówkę. Jak na razie wyniki w lidze pokazują, że jest bardzo ciekawie. Mam nadzieję, że wygramy wszystkie spotkania, które czekają nas w tym roku, a także te, które odbędą się po 1 stycznia – mówi Joanna Sobczak.Wisła w sobotę będzie chciała pokonać trzeciego przeciwnika z rzędu. Ostatnio Bemowskie Syreny wygrały pewnie w Opolu 3:0. – Oczywiście jechałyśmy na ten mecz po trzy punkty i nie brałam pod uwagę innego scenariusza. W trzecim secie zwyciężyłyśmy 25:7. Możliwe, że kiedyś coś takiego zdarzyło się, gdy grałam w Toruniu. Nie pamiętam jednak, z kim wtedy walczyłyśmy.

Cieszę się, że fizycznie czuję się dobrze. Nie dokuczają mi żadne urazy i oby tak dalej. My w drużynie oczywiście rozumiemy się o wiele lepiej niż na początku sezonu. Wszystko idzie w dobrym kierunku. Myślę, że na najważniejszą część sezonu będzie to działało bez zarzutu – mówi Sobczak. – Nasza gra w tym sezonie na pewno wygląda inaczej. Są nowi trenerzy, którzy wprowadzili inną taktykę. Mają inny pomysł na grę, a my staramy się ją realizować na boisku – dodaje Joanna Sobczak.

źródło: wisla-warszawa.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2017-11-16

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved