Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Joanna Sikorska: Nie utrzymałyśmy koncentracji po pierwszym secie

Joanna Sikorska: Nie utrzymałyśmy koncentracji po pierwszym secie

fot. Elżbieta Skowron - sportowy-poznan.pl

– Po łatwo wygranym pierwszym secie z zespołu uciekła koncentracja, dlatego też przegrałyśmy drugą partię. Nasza gra w tym spotkaniu była dobra, dobrze zagrałyśmy w polu zagrywki – powiedziała atakująca Energetyka Poznań Joanna Sikorska.

Energetyk Poznań wygrał z ostatnim zespołem tabeli Grupą Azoty PWSZ Tarnów 3:1. Najelpszą zawodniczką została wybrana atakująca ekipy z Wielkopolski Joanna Sikorska, która zdobyła 20 punktów. Podopieczne trenera Marcina Patyka wysoko wygrały pierwszego seta, po czym do głosu doszły ich rywalki z Tarnowa i wygrały druga partię.– Często się tak zdarza, że po łatwo wygranym secie, koncentracja z zespołu ucieka. My zaczęłyśmy źle grać od samego początku, po czym goniłyśmy nasze rywali, ale nam się nie udało. Bardzo lubię piłki wystawione do siatki i gdzie mogę uderzyć tam gdzie będę chciała – stwierdziła zawodniczka ekipy z Wielkopolski, która w ubiegłym sezonie reprezentowała barwy klubu z …Tarnowa. Trzecia ekipa tabeli I ligi kobiet bardzo dobrze zagrała w polu zagrywki, ośmiokrotnie punktowała w tym elemencie.

– W meczu z tarnowiankami dziewczyny dobrze zagrały i był to klucz do wygrania całego spotkania. Słowa uznania należą się Aleksandrze Muszyńskiej, która zanotowała cztery asy serwisowe. Rozpracowałyśmy obronę naszych rywalek w trakcie całego meczu, na początku nie trafiłyśmy, a potem nam się udałoto my je podbijałyśmy, my je blokowałyśmy.  Ekipa z Tarnowa pogoniła nas trochę zagrywką, z drugiej strony musiały zaryzykować, aby nas odrzucić od siatki, nasz atak był całkiem dobry w tym meczu – zakończyła siatkarka.

źródło: YouTube

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2019-11-19

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved