Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Joanna Pacak dołączyła do mistrzyń Polski

Joanna Pacak dołączyła do mistrzyń Polski

fot. Tadeusz Szymański

Już od dłuższego czasu wiadomo było, że na środku siatki w ŁKS-ie Commercecon w sezonie 2019/2020 ponownie zagrają Klaudia Alagierska i Klaudia Gajewska. Dołączy do nich 23-letnia Joanna Pacak, która w minionym sezonie reprezentowała ekipę UNI Opole.

Joanna Pacak jest wychowanką MKS-u Neptun Końskie, zaś w 2011 roku rozpoczęła grę w SMS-ie PZPS Sosnowiec. Rok później razem z kadrą młodzieżową wywalczyła brązowy medal mistrzostw Europy Wschodniej – EEVZA kadetek. W 2014 roku przeniosła się do Łodzi, aby kilka miesięcy później, już w 2015 roku, świętować brązowy medal mistrzostw Polski juniorek z Budowlanymi. W tym samym roku otrzymała powołanie do reprezentacji Polski kadry B. Zajęła z nią 5. miejsce w Lidze Europejskiej.W 2015 roku przyjęła ofertę Legionovii Legionowo. W drużynie z województwa mazowieckiego spędziła trzy lata. Jej klubowymi koleżankami były m.in. Klaudia Alagierska i Anna Korabiec. W minionym sezonie Joanna Pacak reprezentowała pierwszoligowy zespół UNI Opole, w którym była wyróżniającą się zawodniczką.eraz przyszedł czas na nowe wyzwania i nabranie doświadczenia w zespole mistrza Polski. Nasza nowa środkowa przyznaje, że bardzo cieszy się z dołączenia do ekipy ŁKS-u. – Zdecydowałam się na podpisanie kontraktu z ŁKS-em, bo wierzę, że ŁKS jest klubem, w którym znajdę wszystko, co jest ważne dla zawodniczki. Rozwój, możliwość podnoszenia swoich umiejętności, profesjonalizm oraz świetną atmosferę i wspaniałych kibiców – podkreśliła.

Joanna Pacak wie również, że zespół ŁKS-u Commercecon czeka dużo pracy. – Kolejny sezon to na pewno duże oczekiwania po tak ogromnym sukcesie, jakim było zdobycie mistrzostwa Polski. Mam nadzieje, że swoją dobrą grą i dyspozycją zyskam zaufanie sztabu trenerskiego i będę mogła pomóc w budowaniu kolejnej pięknej historii. Gra dla ŁKS-u to dla mnie spełnienie marzeń – stwierdziła.

Zobacz również:
Karuzela transferowa Ligi Siatkówki Kobiet

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2019-06-26

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved