Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Joanna Mirek na ławce trenerskiej krakowskiego orlenligowca

Joanna Mirek na ławce trenerskiej krakowskiego orlenligowca

fot. Łukasz Krzywański

Była reprezentantka Polski, a także była siatkarka Chemika Police, dwunastokrotna mistrzyni Polski oraz dwukrotna mistrzyni Europy znalazła się w sztabie trenerskim Trefla Proximy Kraków. Joanna Mirek będzie nie tylko asystentką trenera Alessandro Chiappiniego.

Joanna Mirek na swoim koncie ma 12 medali mistrzostw Polski, w tym sześć złotych. Jest też dwukrotną mistrzynią Europy z 2003 i 2005 roku. Była przyjmująca razem z Chemikiem Police uzyskała awans do Orlen Ligi, by następnie w 2014 roku zdobyć z nią mistrzostwo Polski. Krótko po zakończeniu kariery zawodniczej Mirek rozpoczęła swoją pełną karierę trenerską, jako pierwszy szkoleniowiec w drużynie Chemika Police, występującej w Młodej Lidze.Teraz czeka ją nowe wyzwanie, a Mirek wraca do Orlen Ligi. Trefl Proxima Kraków poinformował na swoim profilu na Facebooku, że od tego sezonu Joanna Mirek będzie menadżerem drużyny, a także asystentką pierwszego szkoleniowca  – Alessandro Chiappiniego.

Trefl Proxima Kraków to nowa – stara drużyna na mapie Orlen Ligi. Klub powstał z połączenia Trefla Sopot z pierwszoligową Proximą Kraków i przeniesiony do grodu Kraka.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2017-08-05

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved