Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Joanna Kuligowska: Przed nami jeszcze dużo pracy

Joanna Kuligowska: Przed nami jeszcze dużo pracy

Siatkarki Pałacu Bydgoszcz gładko w trzech setach przegrały z Budowlanymi Łódź. Bydgoszczanki były gorsze od łodzianek w każdym siatkarskim elemencie. – Wyszłyśmy dzisiaj nie do końca skoncentrowane – powiedziała Joanna Kuligowska, przyjmująca Pałacu Bydgoszcz.

Siatkarki znad Brdy były w tym meczu wyraźnie gorsze od rywalek z Łodzi, dlatego wynik jest dużym zaskoczeniem, zwłaszcza z porównaniu z poprzednimi meczami podopiecznych Adama Grabowskiego. Jak przyznała po meczu Joanna Kuligowska, zdecydowanie widoczne było w zespole brak koncentracji oraz dobrego przyjęcia. – Wyszłyśmy dzisiaj nie do końca skoncentrowane, przez co ewidentnie uciekło nam przyjęcie i trzeba nad tym naprawdę popracować. Łódź nie zagrała jakiejś skomplikowanej siatkówki, a my zamiast to wykorzystać, to po prostu tego nie zrobiłyśmy i skończyło się 3:0 – przyznała kapitan bydgoszczanek.

Jak zauważyła doświadczona przyjmująca, zespół robi dużo błędów w końcowych momentach seta, dlatego ma jeszcze sporo do poprawy w swojej grze. – Przed nami jeszcze dużo pracy. Popełniamy za dużo błędów w końcówkach i to też się przykłada na to, że trochę gaśniemy – mówiła zawodniczka.

W następnej kolejce Pałac zagra we własnej hali z BKS-em Aluprofem Bielsko-Biała, który podobnie jak bydgoszczanki nie odniósł jeszcze zwycięstwa w tym sezonie. – Przed nami kolejny mecz w sobotę, więc trzeba się na nim skupić. Na pewno podejdziemy z entuzjazmem do tego spotkania i będziemy chciały pokazać całkiem inną siatkówkę w naszym wykonaniu – zakończyła Kuligowska.