Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Joanna Kapturska zagra w KSZO

Joanna Kapturska zagra w KSZO

fot. Łukasz Krzywwański

Być może nawet jeszcze w tym tygodniu ostatni zespół Orlen Ligi minionego sezonu skompletuje kadrę na nadchodzące rozgrywki. Wciąż jednak czeka na decyzję siatkarskiej centrali. Wiadomo już, że w barwach KSZO w kolejnym sezonie zagra atakująca Joanna Kapturska.

Zarówno włodarze, jak i trener KSZO nie próżnują i od kilkunastu dni prowadzą rozmowy zarówno z zawodniczkami ze „starej” kadry, jak i potencjalnymi wzmocnieniami drużyny. Jedno z nich można już oficjalnie potwierdzić. W pomarańczowo-czarnych barwach zagra Joanna Kapturska, była reprezentantka Polski (w latach 2007-2008 szesnaście występów w biało-czerwonych barwach), siatkarka m.in. Farmutilu Piła, Aluprofu Bielsko-Biała, ale także dwóch włoskich klubów: All Fin CFL Volta Mantovana i Obiettivo Risarcimento Vicenza.30-letnia atakująca w ubiegłym sezonie występowała w Developresie Rzeszów. – W ciągu dwóch dni powinniśmy dopiąć kolejne transfery: dwóch środkowych i przyjmującej. Jesteśmy już także dogadani z drugą atakującą. To młoda dziewczyna, która co prawda miała ostatnio problemy ze zdrowiem, ale powinna być w pełni formy na przyszły sezon – informuje trener Dariusz Parkitny.

Umowy z ostrowieckim klubem przedłużyły dwie podstawowe przyjmujące Dorota Ściurka i Roksana Brzóska oraz środkowa Beata Mielczarek, blisko porozumienia są także rozmowy z rozgrywającą Eweliną Polak.Budujemy kadrę na grę w Orlen Lidze. Czekamy na decyzję związku, czy w niej zagramy, ale jestem przekonany, że tak będzie – dodaje szkoleniowiec KSZO.

Zobacz również:
Karuzela transferowa Orlen Ligi przed sezonem 2016/2017

źródło: kielce.sport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2016-06-07

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved