Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Joanna Kaczor z Impelem na kolejny sezon

Joanna Kaczor z Impelem na kolejny sezon

fot. Łukasz Krzywański

Wrocławski klub zakończył rozmowy z Joanną Kaczor. W ich efekcie atakująca podpisała umowę na kolejny sezon w Impelu Wrocław. Dla siatkarki będzie to kolejny – czwarty z rzędu sezon w biało-zielonych barwach.

Joanna Kaczor jest rodowitą wrocławianką. To właśnie w tutejszej Gwardii stawiała swoje pierwsze siatkarskie kroki. Na swoim koncie ma wiele medali mistrzostw Polski. Do Wrocławia Kaczor wracała dwukrotnie w swojej karierze – za pierwszym razem pomogła drużynie awansować do ekstraklasy, za drugim – zdobyć pierwsze wicemistrzostwo kraju. W zeszłym sezonie do swojej kolekcji dołożyła kolejny medal z Impelem.

W najbliższym sezonie Joanna Kaczor ma być jednym z filarów nowo budowanej drużyny. Z tej roli wywiązywała się bardzo dobrze w poprzednich sezonach. W ostatnim była zmienniczką Katarzyny Skowrońskiej–Dolaty. Jednak w każdym meczu, w którym miała szansę pokazać swoje umiejętności – nie zawiodła zaufania trenerów. Dwukrotnie została nagrodzona statuetką MVP. Od dwóch lat Kaczor jest także niezastąpioną kapitan zespołu. – Po raz kolejny zależało nam na przedłużeniu umowy z Asią. Chcieliśmy budować zespół wokół bardzo dobrej zawodniczki, a ona spełnia wszystkie stawiane wymagania. To niekwestionowany filar naszego zespołu – niejednokrotnie udowadniała nam, że jest ważną częścią Impelu Wrocław. Asia miała także szansę być po raz kolejny kapitanem drużyny. Myślę, że wywiązała się z tych obowiązków z nawiązką. Cieszę się, że zdecydowała się zostać z nami! – komentuje sprawę Jacek Grabowski, prezes zarządu Impel Volleyball S.A.Sama zainteresowana również nie ukrywa zadowolenia z pomyślnie zakończonych rozmów. – Bardzo cieszę się, że w dalszym ciągu będę mogła reprezentować wrocławski Impel! Zdecydowałam się pozostać w rodzinnym mieście, bo dobrze mi tutaj, a przy okazji mam najbliższych i przyjaciół w pobliżu. Mam nadzieję, że uda nam się stworzyć ciekawy zespół w kolejnym sezonie i sprawiać radość wrocławskim sympatykom siatkówki – mówi Joanna Kaczor, atakująca Impelu Wrocław.

Impel Wrocław buduje kadrę na przyszły sezon. W klubie pozostają libero: Agata Sawicka i Magda Stasiak, środkowe: Monika Ptak i Agnieszka Kąkolewska oraz przyjmujące Barbara Cembrzyńska i Aleksandra Sikorska, dla której ubiegły sezon był ostatnim w roli środkowej bloku. Teraz do drużyny dołączyła Joanna Kaczor, przedłużając swoją umowę.

źródło: impelwroclaw.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2016-05-19

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved