Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Puchar Polski > Jelena Blagojević: Tutaj każdy zespół jest pod presją

Jelena Blagojević: Tutaj każdy zespół jest pod presją

fot. Sylwia Lis-Dubiel

– Mam dużą wiarę w nasz zespół, bo naprawdę jesteśmy w dobrej dyspozycji. Wypracowałyśmy sobie bardzo fajną atmosferę w drużynie i jeśli będziemy dalej konsekwentne w tym co robimy, to jesteśmy na dobrej drodze do sukcesu – powiedziała przed półfinałem Pucharu Polski Jelena Blagojević, przyjmująca Developresu SkyRes Rzeszów.

W najbliższy weekend w Nysie rozegrany zostanie turniej finałowy Pucharu Polski. W półfinale wystąpią siatkarki Chemika Police, Developresu SkyRes Rzeszów, Grot Budowlanych Łódź oraz ŁKS-u Commercecon Łódź. – Puchar Polski jest z pewnością jednym z naszym głównych celów na ten sezon – stwierdziła Jelena Blagojević, kapitan rzeszowskiej drużyny. – Na pewno puchar ma swoją specyfikę i są to zupełnie inne rozgrywki niż liga. W turnieju finałowym nie dostaje się drugiej szansy i albo się wygrywa, albo odpada z rywalizacji. Tutaj każdy zespół jest pod presją, bo wie, jaka jest stawka i chce wygrać trofeum – dodała.W grze o finał ekipa z Rzeszowa zmierzy się z ŁKS-em. – Nie tak dawno miałyśmy okazję zmierzyć się z ŁKS-em Commercecon Łódź w meczu ligowym. Wiemy o tym, jak ten zespół gra, podobnie rywalki mają dużo informacji o nas. Bardzo duże znaczenie będzie miała nasza koncentracja. Zwłaszcza w żeńskiej siatkówce głowa i strona mentalna mają bardzo duże znaczenie. Ja zawsze powtarzam, że wierzę w ciężką pracę i w to, że jeśli damy z siebie wszystko na boisku, to zostanie to wynagrodzone dobrym wynikiem. Pracujemy na treningach, żeby nasza gra wyglądała jak najlepiej także pod względem strony mentalnej i koncentracji. Mam dużą wiarę w nasz zespół, bo naprawdę jesteśmy w dobrej dyspozycji. Wypracowałyśmy sobie bardzo fajną atmosferę w drużynie i jeśli będziemy dalej konsekwentne w tym co robimy, to jesteśmy na dobrej drodze do sukcesu – mówiła serbska przyjmująca zespołu z Rzeszowa.

Jelena Blagojević ma na koncie już Puchar Polski zdobyty przed dwoma laty z Chemikiem Police. – Zawsze jest miło wygrać jakieś trofeum ze swoją drużyną. Na pewno jedziemy do Nysy z dużymi nadziejami. Na każdym kroku powtarzam, że nasz klub naprawdę zasługuje na medal. Mamy naprawdę dobry zespół, ale musimy to jeszcze udowodnić na boisku – zakończyła siatkarka Developresu SkyRes Rzeszów.

źródło: lsk.pls.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Puchar Polski

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2019-03-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved