Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Jastrzębski Węgiel nie zgodzi się na odejście Olivy

Jastrzębski Węgiel nie zgodzi się na odejście Olivy

fot. Sylwia Lis

– Ma ważny kontrakt i nie ma zgody na jego przedwczesne rozwiązanie – powiedział prezes Jastrzębskiego Węgla, Adam Gorol. Dla pochodzącego z Kuby zawodnika to trzeci sezon w śląskim zespole. W dwóch poprzednich należał do czołowych postaci, w bieżącym grywa mało. Tuż przed świętami poprosił o rozwiązanie umowy.

– Nie zakładam możliwości odejścia w tym momencie. Klub nie jest do rozbiórki, zajmujemy 3. pozycję w tabeli, zagramy o Puchar Polski, 2. miejsce w lidze na koniec sezonu zasadniczego i nie możemy sobie pozwolić na stratę podstawowego siatkarza – podkreślił prezes.Kubańczyk z kolei stwierdził, że inicjatywa rozstania wyszła wcześniej od… klubu. – Jeśli ktoś mnie nie chce w swoim zespole, to trudno mi się z tym pogodzić. To jak w związku dwojga ludzi; jeśli któraś ze stron się „odkochała”, nie ma sensu przedłużać tych relacji – powiedział Salvador Hidalgo Oliva w rozmowie z serwisem plusliga.pl.

– Warunkiem zgody na ewentualne odejście Salvadora jest pozyskanie równorzędnego sportowo gracza. Nie po to podpisujemy dwuletni kontrakt z wysokobudżetowym zawodnikiem, żeby go na jego wniosek rozwiązywać. Patrzymy na sprawę biznesowo – wyjaśnił prezes Adam Gorol.

źródło: sportdziennik.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2019-01-05

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved