Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Jastrzębski Węgiel rozstał się z Przemysławem Michalczykiem

Jastrzębski Węgiel rozstał się z Przemysławem Michalczykiem

fot. Strefa Siatkówki

Klub Sportowy Jastrzębski Węgiel S.A. poinformował, że zakończył współpracę z dyrektorem ds. sportowych Przemysławem Michalczykiem. Były siatkarz pełnił funkcję prezesa klubu, potem wiceprezesa, a na końcu dyrektora sportowego. – Dzisiaj żegnam się z klubem, który mam w sercu. Ostatnie dziesięć miesięcy było dla mnie wielkim wyzwaniem – mówi Przemysław Michalczyk.

Przemysław Michalczyk objął funkcję prezesa klubu Jastrzębski Węgiel po Zdzisławie Grodeckim w lipcu 2015 roku. Po kilku miesiącach Rada Nadzorcza klubu zdecydowała o rozszerzeniu zarządu do dwóch osób. Nowym prezesem został wówczas Adam Gorol, a Przemysław Michalczyk objął funkcję wiceprezesa. 14 marca znów nastąpiła zmiana – Michalczyk zrezygnował z pełnionej funkcji w zarządzie i został dyrektorem do spraw sportowych w klubie. Pełnił tę funkcję do środy.



Wczoraj klub Jastrzębski Węgiel poinformował, że osiągnął porozumienie w sprawie zakończenia współpracy i podziękował Przemysławowi Michalczykowi za dotychczasową pracę na rzecz klubu. – Żegnam się z klubem, który mam w sercu. Ostatnie dziesięć miesięcy było dla mnie wielkim wyzwaniem. Praca w Jastrzębskim Węglu była dla mnie honorem i sprawiała mi ogromną satysfakcję. Przez ten czas poznałem fantastycznych ludzi i czułem wsparcie, za które chciałbym podziękować. Emocje związane z meczami i możliwość pracy w miejscu, które śmiało mogę nazwać domem, zachowam na długo. Będę trzymał kciuki za klub i zawsze go wspierał. Życzyłbym sobie, abym w kolejnych wyzwaniach zawodowych miał okazję otrzymać tyle pozytywnej energii, ile doświadczyłem tutaj. Dziękuję. Czas na kolejne wyzwania – oświadczył Przemysław Michalczyk.

źródło: jastrzebskiwegiel.pl, katowickisport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2016-05-12

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved