Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Jastrzębski Węgiel musi radzić sobie bez Masnego

Jastrzębski Węgiel musi radzić sobie bez Masnego

fot. Katarzyna Antczak

Uraz mięśnia czworogłowego uda wyeliminował na jakiś czas z gry Michala Masnego, kapitana Jastrzębskiego Węgla. Drużyna ze Śląska bez rozgrywającego musiała radzić sobie w spotkaniu z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle. W starciu z Cuprum Masny starał się jednak grać. W obu meczach jastrzębscy siatkarze musieli uznać wyższość rywali. We własnej hali jastrzębianie ulegli ZAKSIE 0:3, natomiast w Lubinie zdołali urwać przeciwnikom jednego seta. Na szczęście obecnie jastrzębska drużyna może odczuwać jego brak tylko na treningach, bowiem robione jest wszystko, by zawodnik wrócił do gry w najbliższym spotkaniu.Klub z Jastrzębia-Zdroju wydał w tej sprawie oficjalną informację:

Informujemy, że kapitan Jastrzębskiego Węgla Michal Masny podczas treningu poprzedzającego ostatni mecz ligowy z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle doznał urazu mięśnia czworogłowego uda. Obecnie zawodnik jest leczony za pomocą czynnika wzrostu. Leczenie potrwa około dwóch tygodni. – Jeśli wszystko przebiegnie bez zakłóceń, Michal powinien być gotowy na mecz z Politechniką Warszawską, który odbędzie się 2 kwietnia – mówi Paweł Baryła, fizjoterapeuta Jastrzębskiego Węgla.

Pojedynek z Cuprum Lubin został rozegrany awansem w ubiegłym tygodniu, więc drużyna z Jastrzębia-Zdroju może spokojnie przygotowywać się do starcia ze stołecznym AZS-em. Przed podopiecznymi trenera Lebedewa trzy ostatnie mecze – wspominany z AZS-em Politechniką Warszawską oraz z Cerrad Czarnymi Radom i Effectorem Kielce. Na tę chwilę jastrzębska drużyna z 38 punktami na koncie zajmuje 7. lokatę w tabeli PlusLigi.

źródło: inf. własna, jastrzebskiwegiel.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2016-03-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved