Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Jaroslava Pencová zostaje w zespole Budowlanych Łódź

Jaroslava Pencová zostaje w zespole Budowlanych Łódź

fot. Bianka Sawoniuk

Słowacka siatkarka, grająca na pozycji środkowej, Jaroslava Pencová przedłużyła kontrakt z wicemistrzem Polski i w sezonie 2019/2020 będzie dalej przywdziewać barwy Grot Budowlanych Łódź. – Czuję się bardzo dobrze w tym klubie. Dalej chcę walczyć o najwyższe cele – mówi Pencova.

Jarka jest kolejną zawodniczką, którą chcieliśmy zatrzymać w naszym zespole. Bardzo się cieszę, że udało nam się przedłużyć kontrakt, ponieważ jest ona jedną z lepszych środkowych, z jakimi mogliśmy pracować. Niezmiernie cieszy mnie, że dalej będzie reprezentowała Grot Budowlanych – przyznał Marcin Chudzik. Czuję się bardzo dobrze w tym klubie. Dalej chcę walczyć o najwyższe cele. Bardzo lubię kibiców i atmosferę jaka tutaj panuje, dlatego nie był to dla mnie duży dylemat, chciałam tu zostać, przedłużyć kontrakt i cieszę się, że tak się stało – powiedziała Jaroslava Pencová.

Wcześniej kontrakty z wicemistrzem Polski przedłużyły przyjmujące Julia Twardowska, Anna Bączyńska i Agata Babicz, libero Maria Stenzel oraz środkowa Małgorzata Śmieszek. Nową twarzą w zespole Budowlanych będzie belgijska przyjmująca Charlotte Leys.

Zobacz również:
Karuzela transferowa Ligi Siatkówki Kobiet

źródło: budowlanilodz.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2019-06-20

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved