Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Janusz Gałązka zostaje w Szczecinie

Janusz Gałązka zostaje w Szczecinie

fot. Aleksandra Twardowska

31-letni środkowy przedłużył kontrakt ze Stocznią i w nadchodzącym sezonie nadal będzie grał w ekipie ze stolicy Pomorza Zachodniego.

Janusz Gałązka to obecnie gracz z najdłuższym stażem w drużynie. Do Szczecina przyszedł w 2014 roku, kiedy zespół występował jeszcze w niższej klasie rozgrywkowej. W sezonie 2015/2016 wywalczył wspólnie z kolegami długo wyczekiwany awans do PlusLigi i kolejne dwa lata spędził już na parkietach ekstraklasy.Kibice w Szczecinie pokochali go za charakter oraz zaangażowanie na boisku, a on sam od początku odwdzięczał się im bardzo solidną grą. W minionym sezonie Janusz Gałązka wystąpił w 23 meczach, w których zdobył 110 punktów (74 atakiem, 29 blokiem i 7 zagrywką). Środkowy nie ukrywa radości z tego, że jego przygoda z KPS-em Stocznią trwać będzie nadal.

Gram w Szczecinie od kilku dobrych lat i cieszę się, że w najbliższej przyszłości nic się w tej kwestii nie zmieni – powiedział Janusz Gałązka. – Powstaje tu naprawdę ciekawy projekt, podczas którego buduje się bardzo mocny zespół i jestem szczęśliwy, że będę jego częścią. Do klubu dołączają wybitni zawodnicy, od których sam mogę się jeszcze sporo nauczyć. Chciałbym podziękować zarządowi, trenerowi oraz wszystkim osobom z klubu za zaufanie, jakim mnie obdarzyli. Cieszę się, że dalej będzie mi dane występować przed szczecińskimi kibicami i już nie mogę się doczekać rozpoczęcia nadchodzącego sezonu. Do zobaczenia!

Zobacz również:
Karuzela transferowa PlusLigi

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2018-07-06

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved