Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Jan Hadrava: Nie możemy już kalkulować

Jan Hadrava: Nie możemy już kalkulować

fot. Kacper Kirklewski - plusliga.pl

Indykpol AZS Olsztyn wciąż nie jest pewny awansu do play-off. Trudne mecze w ostatnich dwóch kolejkach nie napawają optymizmem, ale dzięki wygranej z Czarnymi Radom Akademicy podtrzymali swoją szansę na ósemkę. Atakujący olsztyńskiego zespołu Jan Hadrava w pomeczowych wypowiedziach podkreślał, że nie ma już miejsca na kalkulowanie.

– Brak publiczności w tym meczu był dla nas plusem, ponieważ zazwyczaj panuje tu gorąca atmosfera, także granie w Radomiu na terenie Czarnych bez ich kibiców to nasz atut. Wykorzystaliśmy go, wygraliśmy 3:1 i zdobyliśmy trzy punkty, przez co dalej liczymy się w walce o play-off – powiedział Hadrava.Atakujący zwrócił uwagę na element zagrywki, który okazał się kluczowy w tym meczu. – Od początku graliśmy bardzo dobrze zagrywką. Cisnęliśmy przeciwnika, choć w drugim secie nieco odpuściliśmy w kilku rotacjach. Generalnie jednak zagraliśmy nieźle i jesteśmy wszyscy zadowoleni ze zdobycia kompletu punktów.

Siatkarz dobrze ocenił swój występ przeciwko radomianom, ale już myślami jest przy następnych meczach. Skupia się na ostatnich kolejkach sezonu zasadniczego, ale jednocześnie zastanawia się, czy liga będzie grać dalej. – Mi osobiście grało się tutaj naprawdę dobrze. Trzeba będzie zapunktować w następnych kolejkach i czekać na decyzję jak będzie wyglądać dalej sytuacja z play-offami i zakończeniem ligi.

Zawodnik odniósł się również do tematu pustych trybun w kontekście meczu domowoego. – Oczywiście w meczu z Jastrzębiem sytuacja się odwróci i my będziemy grali bez kibiców, a to dla każdego zespołu jest ważne, żeby mieć wsparcie z trybun. Na razie musimy odpocząć i przygotować się jak najlepiej do następnego spotkania. Nie możemy już kalkulować, jeżeli chcemy zagrać w play-off – zakończył Hadrava.

źródło: opr. własne, Radio UWM FM

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-03-12

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved