Strefa Siatkówki – Mocny Serwis

Jakub Ziobrowski: Utrzymaliśmy poziom, nie popełnialiśmy błędów

fot. plusliga.pl

Utrzymaliśmy poziom, nie popełnialiśmy zbyt wielu błędów i nie daliśmy wiele do powiedzenia drużynie przeciwnej. Miejmy nadzieję, że ten lubiński walec będzie rozpędzał się coraz mocniej -mówił po wygranej z BKS-em Visłą Bydgoszcz atakujący Cuprum Lubin, Jakub Ziobrowski. – Nie jesteśmy zadowolenia z takiego obrotu sprawy, bo przyjechaliśmy tutaj powalczyć i bardzo chcieliśmy zdobyć komplet punktów  – mówił po porażce Jakub Urbanowicz.

Cuprum Lubin pewnie pokonało w piątek BKS Visłę Bydgoszcz. Przyjezdni nie byli w stanie nawiązać walki z dobrze grającymi gospodarzami i nie zdołali wygrać nawet jednego seta. – Nie zagraliśmy najciekawszego spotkania, popełnialiśmy przede wszystkim dużo błędów na zagrywce jak i w ataku. Nie mogliśmy skończyć swojej pierwszej akcji, co się przełożyło na wynik końcowy. Nie jesteśmy zadowolenia z takiego obrotu sprawy, bo przyjechaliśmy tutaj powalczyć i bardzo chcieliśmy zdobyć komplet punktów – niestety się nie udało. Musimy jak najszybciej wyczyścić głowy, bo przed nami kolejne bardzo ważne spotkanie ze Ślepskiem Suwałki, gdzie również będziemy musieli jakieś punkty zdobyć – mówił po meczu zawodnik BKS-u, Jakub Urbanowicz.Zupełnie inne nastroje panowały w lubińskim zespole, któy dzięki czwartej wygranej w sezonie jest na 10. miejscu w tabeli PlusLigi. – Najbardziej się cieszę, że pierwsze zwycięstwo u nas na Mikołaja, dla kibiców. Na pewno nie chcemy na tym poprzestać, jedna jaskółka wiosny nie czyni i chcemy, żeby tych zwycięstw było więcej – przyznał Kamil Maruszczyk. Zdecydowanie tego zwycięstwa nam tutaj brakowało. Udało nam się zagrać naprawdę dobre spotkanie. Ten mecz w Suwałkach dał nam takiego kopa, że uwierzyliśmy, że możemy zdobywać punkty u nas w hali – dodał Bartłomiej Lipiński, któy został wybrany najlepszym zawodnikiem tego spotkania.

– Cieszymy się, że z takimi zespołami jak ten z Bydgoszczy potrafimy zagrać dobrze całe spotkanie. Utrzymaliśmy poziom, nie popełnialiśmy zbyt wielu błędów i nie daliśmy wiele do powiedzenia drużynie przeciwnej. Miejmy nadzieję, że ten lubiński walec będzie rozpędzał się coraz mocniej – wyraził nadzieję Jakub Ziobrowski, atakujący lubinian.

źródło: Cuprum Lubin TV, opr. własne

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2019-12-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved