Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Jakub Wachnik zagra w Cuprum Lubin

Jakub Wachnik zagra w Cuprum Lubin

fot. Klaudia Piwowarczyk

Powoli krystalizuje się skład Cuprum Lubin na nadchodzący sezon. Klub poinformował, że do miedziowych dołączy Jakub Wachnik, który przez ostatnie lata reprezentował barwy zespołu z Kielc. Zawodnik z Cuprum związał się rocznym kontraktem.

Coraz więcej wiadomo o składzie, w jakim w nadchodzącym sezonie zagra Cuprum Lubin. Do miedziowych dołączył doświadczony przyjmujący, Jakub Wachnik. Swoją siatkarską karierę rozpoczynał w Radomiu. Z miejscowym klubem sięgał po sukcesy w kategoriach młodzieżowych. Był też reprezentantem kraju zarówno w kadetach, jak i w juniorach. Swoją przygodę z siatkówką kontynuował w Czarnych. Z Radomiem związany był do 2015 roku. Później zdecydował się spróbować swoich sił za granicą, przenosząc się do Belgii, gdzie reprezentował Volley Antwerpia. Szybko jednak wrócił do Polski i zasilił szeregi Effectora, a następnie Dafi Społem Kielce. W poprzednim sezonie był jedną z najjaśniejszych postaci w świętokrzyskiej ekipie, w której występował na dwóch pozycjach – na przyjęciu oraz na ataku.



Przypomnijmy, że Wachnik nie jest pierwszym nabytkiem miedziowych w międzysezonowej przerwie. Wcześniej na powrót do Cuprum zdecydował się inny z przyjmujący, czyli Igor Grobelny. Poza tym w barwach lubińskiej ekipy zagrają jeszcze środkowi – Damian Boruch oraz Mariusz Marcyniak, a także doświadczony rozgrywający Kert Toobal.

Zobacz również:
Karuzela transferowa PlusLigi

źródło: inf. własna, ks.cuprum.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2018-06-13

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved