Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Jakub Markiewicz: Będziemy walczyć do końca

Jakub Markiewicz: Będziemy walczyć do końca

KPS Stocznia Szczecin znajduje się w tej chwili w bardzo trudnej sytuacji finansowej. W czwartkowym meczu z Treflem Gdańsk wystąpiło dziesięciu zawodników, czterech graczy rozwiązało już kontrakty. – Będziemy walczyć do końca, proszę nam dać czas – mówi prezes Jakub Markiewicz. Nie wiadomo, czy zespół dokończy sezon.

Zarówno w trakcie meczu, jak i po nim atmosfera w hali była smutna. Po ostatnim gwizdku z oczu trenera Michała Mieszko Gogola popłynęły łzy, sytuację mocno przeżywali także zawodnicy. Do dziennikarzy wyszedł prezes Jakub Markiewicz.Sytuacja jak wiemy jest bardzo trudna. Czterech zawodników rozwiązało kontrakty. Mieli do tego pełne prawo, my jako klub nie wywiązywaliśmy się z realizacji podstawowych warunków kontraktu, czyli wypłat – powiedział.Prezes KPS-u Stoczni Szczecin podkreślił zrozumienie decyzjami zawodników. – Przyszli do mnie, poinformowali o tym fakcie i ja jako były siatkarz doskonale ich rozumiem. Nie otrzymują pieniędzy, szukają innych pracodawców – przyznał Jakub Markiewicz.

Jakub Markiewicz nie mógł zdradzić szczegółów. – Niestety nie mogę zdradzić szczegółów. Jesteśmy do tego zobowiązani poprzez obwarowania prawne w zapisach umów sponsorskich. Teraz nie jest czas, żeby o tym mówić – powiedział prezes Stoczni. Wciąż nie wiadomo, jaka będzie przyszłość klubu. – Jeszcze kilka dni i będę mógł przekazać więcej informacji. Mamy nadzieję, że drużyna pojedzie na kolejny mecz. Będziemy walczyć do końca. Proszę nam dać czas – zakończył.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2018-11-30

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved