Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Jakub Kochanowski: Dawid był ważnym elementem gry Jastrzębskiego Węgla

Jakub Kochanowski: Dawid był ważnym elementem gry Jastrzębskiego Węgla

fot. plusliga.pl

Siatkarze PGE Skry Bełchatów w sobotę po zaciętym boju przegrali z Jastrzębskim Węglem 1:3. – Zagraliśmy dobrze na zagrywce, ale to nie wystarczyło, żeby wygrać mecz na takim poziomie. Niestety trochę nam zabrakło – mówi Jakub Kochanowski, który w sobotę zdobył pięć punktów. Teraz przed PGE Skrą mecz z ostatnią w tabeli Asseco Resovią.

 W drużynie mistrzów Polski brakowało zawodnika, który poprowadziłby zespół do pewnego zwycięstwa. Takim graczem w ekipie Jastrzębskiego Węgla był Dawid Konarski, czyli mistrz świata. – Dawid faktycznie grał bardzo dobrze i był ważnym elementem gry Jastrzębskiego Węgla, który przyczynił się do zwycięstwa – potwierdza Jakub Kochanowski, środkowy PGE Skry, który z Konarskim zdobył złoty medal mistrzostw świata.

PGE Skra, z Kochanowskim na czele, prezentowała się jednak bardzo dobrze w polu serwisowym, choć ostatecznie przegrała w hali rywala. – Zagraliśmy dobrze na zagrywce, ale to nie wystarczyło, żeby wygrać mecz na takim poziomie. Niestety trochę nam zabrakło – rozkłada ręce Kochanowski.

W środę PGE Skra zagra prestiżowe spotkanie z Asseco Resovią (godz. 18). Bilety na to spotkanie można kupić w hali Energia, na wyspie PGE Skry oraz poprzez portal Ticketik.pl. – Na pewno Asseco Resovia będzie w tym momencie niebezpieczna, bo dopiero co zmieniła trenera – mówi Kochanowski. – To zawsze jest pozytywny bodziec do pracy i lepszej gry. Każdy musi sobie zasłużyć na miejsce w szóstce i wszystko wskazuje na to, że będzie to bardzo trudne spotkanie, ale jednocześnie dla nas to szansa na zrehabilitowanie się i chcemy to wykorzystać.

źródło: skra.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2018-11-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved