Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Jakub Jarosz: Potrzebujemy jeszcze dużo dobrego treningu

Jakub Jarosz: Potrzebujemy jeszcze dużo dobrego treningu

fot. GKS Katowice

– Nasza drużyna jest zupełnie nowa. Myślę, że przez cały sezon będziemy się poprawiać, bo tylko tak można iść do przodu. potrzebujemy jeszcze dużo dobrego treningu. Mam nadzieję, że będzie widoczny progres w naszej grze –powiedział po sparingu z Jastrzębskim Węglem Jakub Jarosz, atakujący GKS-u Katowice.

We wtorek siatkarze GKS-u Katowice rozegrali kolejne spotkanie kontrolne przed startem PlusLigi. Tym razem zmierzyli się z Jastrzębskim Węglem. Mimo że premierowa odsłona padła ich łupem, to w trzech kolejnych lepsi byli goście, którzy ostatecznie triumfowali 3:1. – Musimy pracować nad wszystkimi elementami. Wciąż jest to jeszcze wczesny moment, a nasza drużyna jest zupełnie nowa. Myślę, że przez cały sezon będziemy się poprawiać, bo tylko tak można iść do przodu. potrzebujemy jeszcze dużo dobrego treningu. Mam nadzieję, że będzie widoczny progres w naszej grze – zaznaczył Jakub Jarosz, który był jednym z wyróżniających się zawodników w sparingowym pojedynku z Jastrzębskim Węglem.



Za podopiecznymi Dariusza Daszkiewicza okres pracy nad siłą i wytrzymałością. Do startu PlusLigi zostało jeszcze trochę czasu, a więc nie ma się co dziwić, że forma katowiczan jeszcze nie jest optymalna. – Za nami siedem tygodni ciężkiej pracy. Wcześniejsze sparingi graliśmy w okresie ciężkiego treningu. Teraz mieliśmy cztery dni wolnego, a ten sparing rozegraliśmy trochę z marszu. Staraliśmy się jak mogliśmy, ale na pewno nasza gra nie mogła wyglądać tak doskonale jakbyśmy chcieli. Ale jest to też jakaś lekcja dla nas – dodał atakujący górnośląskiego zespołu.

W nadchodzącym sezonie katowicka drużyna będzie mieszanką rutyny z młodością, a jednym z elementów, który ma jej zapewnić dobry wynik, ma być dobra atmosfera w zespole. – Atmosfera jest bardzo dobra. Jestem zbudowany tym, co do tej pory zobaczyłem. W grupie jest coś pozytywnego, czyli chęć do pracy. Jesteśmy ambitną drużyną, co bardzo dobrze wróży. Mam nadzieję, że to będzie jeden z elementów, który będzie nas pchał do przodu – zakończył jeden z nowych zawodników GKS-u,

źródło: siatkowka.gkskatowice.eu

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2019-10-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved