Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Jakub Jarosz: Ósemka jest w naszym zasięgu

Jakub Jarosz: Ósemka jest w naszym zasięgu

fot. Klaudia Piwowarczyk

– Jeśli chodzi o realizację planów i taktykę na mecz z ZAKSĄ, staraliśmy się ją zachować do samego końca. Nie było momentu poddania się ani odpuszczenia, po prostu mierzyliśmy się z zespołem, który podobnie jak w Kędzierzynie-Koźlu pokazał konsekwencję i dobrą, solidną grę. Taką ekipę trudno złamać, nie da się jej pokonać kilkoma zrywami i na tym polega jej tajemnica i siła. To, co pokazaliśmy ostatnio, nie wystarczyło do pokonania takiej drużyny. Potrzebny byłby dobry dzień każdego z nas – powiedział atakujący GKS-u Katowice Jakub Jarosz.

 Szkoda pierwszego seta, w którym nie wykorzystaliście remisu 22:22?

Trudno dodać cokolwiek odkrywczego. Szkoda takiego, a nie innego przebiegu spotkania. W pierwszym secie były momenty, w którym mogliśmy przełamać przeciwnika, ale ZAKSA pokazała swoją, można powiedzieć, bezczelną jakość i to na nas wystarczyło tego dnia.

To druga porażka 0:3 w krótkim okresie, a na horyzoncie jest kolejne trudne spotkanie z Verva Warszawa ORLEN Paliwa w Płocku.

Nie widzę problemu z tym, że nasze morale po takiej porażce może gwałtownie spaść. Wiemy, o co teraz gramy i będziemy próbować walczyć o swoje. Nic się nie zmieniło, ósemka jest w naszym zasięgu. To nasze marzenie, ale do niego pozostała jeszcze długa droga.

Część kibiców po ostatnich meczach zastanawia się, gdzie podziała się GieKSa urywająca punkty ligowym faworytom…

Według mnie nie ma powodu do obaw. Często jest tak, że na początku sezonu mocniejsze drużyny mają większe i mniejsze wahania, dopiero pod koniec sezonu stabilizują one swoją dyspozycję i wtedy trudniej jest urwać punkty. Co nie znaczy, że zupełnie nie da się ich pokonać. Potrzebujemy zagrać nasze najlepsze zawody przeciwko ligowym potentatom – tylko tyle i aż tyle.

źródło: siatkowka.gkskatowice.eu

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-02-28

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved