Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Jakub Jarosz: Do gry wrócę za miesiąc

Jakub Jarosz: Do gry wrócę za miesiąc

fot. Mateusz Siwiec

Najpierw była mowa o kłopotach z oddychaniem, potem o zatokach, a nawet podejrzenie, że siatkarz jest chory na astmę. Teraz okazuje się, że Jakub Jarosz przeszedł operację przepukliny. Sprawdziliśmy u źródła, co dolega jednemu z najlepszych polskich atakujących, bez którego gra Łuczniczki zupełnie się posypała.

Dwa tygodnie temu przeszedłem operację przepukliny pachwinowej. Za tydzień będę chciał ostrożnie wrócić do treningów, do gry wrócę za miesiąc. Po operacji lekarze mówili mi, że przerwa powinna potrwać sześć tygodni. Czekam więc z niecierpliwością – mówi Jakub Jarosz.

Bohatera meczu z Iranem w Lidze Światowej dotyka ostatnio wyjątkowy pech. – We wrześniu miałem kłopoty z zatokami i długo nie było wiadomo, jak mnie leczyć. Gdy wreszcie zacząłem kurację, dopadły mnie kłopoty z przepukliną pachwinową. Przynajmniej z zatokami już nie mam problemu – mówi atakujący Łuczniczki.Jarosz nie jest jedynym pechowcem, który nie może występować w PlusLidze. Lista kontuzjowanych zawodników po dwóch kolejkach rozgrywek jest zatrważająco długa…

źródło: eurosport.onet.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-11-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved