Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Jakub Głuszak: To nie był łatwy moment

Jakub Głuszak: To nie był łatwy moment

– Nie był to dla mnie łatwy moment. Oglądałem mecz w telewizji, nie mogłem być z zespołem w Dąbrowie – mówi trener Chemika Police, Jakub Głuszak. – Mam nadzieję, że było to ostatnie spotkanie, które opuściłem, a w pozostałych zanotujemy jak największą liczbę zwycięstw – dodaje.

Jakub Głuszak od ponad tygodnia poznaje nową rolę, ponieważ na świat przyszedł Konstanty, syn. – Udział przy narodzinach, wcześniej wyczekiwanie, a później moment, w którym pojawiło się na świecie… to trudne do opisania. Na pewno osoby, które się z czymś takim zmierzyły, wiedzą, o czym mówię. Polecam każdemu, bo to niezapomniane wrażenie i super przeżycie – mówi.Trener nie stał przy linii bocznej w trakcie meczu o Superpuchar Polski. Zdecydował się zostać z żoną i pomóc jej w ważnych dla rodziny chwilach. – Nie był to dla mnie łatwy moment. Oglądałem mecz w telewizji, nie mogłem być z zespołem w Dąbrowie. Musiałem jednak zostać z żoną. Jesteśmy tutaj sami, więc nie było nikogo do pomocy. Mam nadzieję, że było to ostatnie spotkanie, które opuściłem, a w pozostałych zanotujemy jak największą liczbę zwycięstw – dodaje.

W najbliższą niedzielę policzanki zainaugurują Ligę Siatkówki Kobiet. Mistrzynie Polski w Policach podejmą POLI Budowlanych Toruń. – Po meczu o superpuchar Serbki i Holenderka otrzymały trochę wolnego. Muszą odpocząć, bo w klubie stawiły się bezpośrednio po zakończeniu mistrzostw Europy. Musi odpocząć nie tylko ich ciało, ale także głowa, potrzebują mentalnej odbudowy. Absencja wymienionych siatkarek nie zaburza naszych przygotowań do meczu ligowego. Pracujemy sumiennie, aby pierwszy pojedynek przed policką publicznością rozstrzygnąć na swoją korzyść – kończy.

źródło: chemik-police.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2017-10-12

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved