Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Jakub Bednaruk: To nie będzie zwykły mecz

Jakub Bednaruk: To nie będzie zwykły mecz

fot. Katarzyna Antczak

– Jak zawsze chciałbym, żebyśmy walczyli o medale. Ale pewnie będziemy o środek tabeli – mówi przed startem sezonu Piotr Sieńko, prezes Łuczniczki Bydgoszcz. Bydgoszczanie sezon rozpoczną meczem z ONICO Warszawa. – Nie będę udawał, że to jest zwykły mecz – przyznaje trener Jakub Bednaruk, który do Bydgoszczy przeniósł się właśnie ze stolicy.

To są ciągłe wyścigi na kogo postawić, a na kogo nie. Chcieliśmy zatrzymać naszych wychowanków i do nich dobrać nowych, jak najlepszych zawodników, którzy podniosą nasz poziom sportowy. Zatrudniając kilku graczy, na pewno ryzykujemy, lecz nawet najlepsze zespoły postępują tak samo – mówi o budowie zespołu na kolejny sezon prezes Łuczniczki Bydgoszcz, Piotr Sieńko. – Jak zawsze chciałbym, żebyśmy walczyli o medale. Ale pewnie będziemy o środek tabeli. Mam jednak nadzieję, że będziemy sprawiać niespodzianki. Że pokonamy kogoś mocnego. Chciałbym, żebyśmy zrobili duży skok w porównaniu z ubiegłym sezonem. O walce o utrzymanie w ogóle nie myślę – dodaje szef bydgoskich siatkarzy na łamach portalu expressbydgoski.pl.W niedzielę bydgoszczanie zainaugurują rozgrywki z Onico Warszawa. Będzie to pierwszy mecz o punkty dla nowego trenera Łuczniczki, który w zeszłym sezonie prowadził… zespół z Warszawy. – Będzie to szczególny mecz dlatego, bo zaczynam nowy rozdział w swoim życiu. Będę walczył z drużyną, w której w swoim życiu grałem i pracowałem najdłużej ze wszystkich zespołów, a nie jestem warszawiakiem, tylko słoikiem. Jest to dla mnie na pewno szczególne spotkanie i każdy punkt będzie mi smakował trochę lepiej. Nie będę udawał, że to jest zwykły mecz – skomentował trener Jakub Bednaruk na antenie Radia PIK.

Rywal na start sezonu jest bardzo wymagający, ale to dobrze, bo będziemy mogli sprawdzić się na tle mocnego przeciwnika i pretendenta do walki o wyższe cele – dodał atakujący Bartosz Filipiak.

źródło: Express Bydgoski, luczniczkabydgoszcz.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2017-09-29

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved