Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Jack Skrok: Spodziewałem się zupełnie innego meczu

Jack Skrok: Spodziewałem się zupełnie innego meczu

fot. Radomka Radom

– Przyznam się, że spodziewałem się zupełnie innego meczu po tym, co my tam przeszliśmy i obserwując zespół przeciwniczek, który pokazywał się z bardzo dobrej strony. PTPS ma w swoim składzie kilka naprawdę dobrych zawodniczek – mówił po dość łatwo wygranym meczu z PTPS-em Piła trener Radomki, Jacek Skrok.

E.Leclerc Radomka Radom w dobrym stylu pokonała w piątek PTPS Piła 3:0 i umocniła się na siódmym miejscu w tabeli Ligi Siatkówki Kobiet. – Cieszymy się bardzo ze zwycięstwa za trzy punkty. I to w niezłym stylu jak na klasę przeciwnika. Przyznam się, że spodziewałem się zupełnie innego meczu po tym, co my tam przeszliśmy i obserwując zespół przeciwniczek, który pokazywał się z bardzo dobrej strony. PTPS ma w swoim składzie kilka naprawdę dobrych zawodniczek – przyznał po meczu szkoleniowiec gospodyń, Jacek Skrok.– Wygraliśmy ten mecz mentalnie, jeszcze w pierwszym secie mecz był wyrównany, potem nastąpiło wejście Julity Molendy i wygraliśmy. Dwa kolejne sety były już całkowicie pod swoją kontrolą. W tym drugim nawet mógłby być wyższy wynik, ale ważne, że było zwycięstwo – dodał trener Radomki. – Po dwóch setach przegrywaliśmy w bloku 1:5, nie mamy rewelacyjnych statystyk, ale ważne jest zwycięstwo i to, że graliśmy skutecznie w kontrze. Dawno nie mieliśmy kontrataku na takim poziomie – 65% i to zadziałało. Może rzeczywiście bloków nie było dużo, ale było sporo obron, potem pojawiała się skuteczna kontra – zauważył Jacek Skrok.

Beniaminek LSK wciąż ma realne szanse na miejsce w pierwszej szóstce po rundzie zasadniczej i grę w play-off. Obecnie radomianki mają dwa punkty straty do BKS-u Bielsko-Biała, ale ten rozegrał dwa spotkania mniej. – Wiadomo, że przed tym meczem były emocje, bo jeśli chcemy jeszcze coś osiągnąć, czyli wejść do pierwszej szóstki, to musieliśmy ten mecz wygrać. Nasze zadanie się jednak nie skończyło. Musimy zrobić kolejne kroki i wygrać kolejne mecze, by się w tej szóstce znaleźć. Na razie wszystko idzie zgodnie z planem – stwierdził trener Skrok.

źródło: inf. własna, Radomka Radom - Youtube

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2019-02-09

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved