Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Jacek Skrok: To było dość nerwowe spotkanie

Jacek Skrok: To było dość nerwowe spotkanie

fot. Radomka Radom

Siatkarki Radomki  Radom udanie zainaugurowały siatkarski rok 2019. Podopieczne trenera Jacka Skroka po zaciętym boju pokonały w zaległym meczu 12. kolejki #VolleyWrocław. – Jednemu i drugiemu zespołowi zdarzały się serie błędów, traconych punktów. Tak naprawdę żadne prowadzenie w tym spotkaniu nie dawało gwarancji zwycięstwa – powiedział po spotkaniu trener Jacek Skrok.

 



Radomka Radom i #VolleyWrocław potrzebowały w niedzielę punktów jak tlenu, ponieważ muszą cały czas walczyć o to, aby na koniec sezonu nie grać w barażu. Zwycięstwo pozwoliło ekipie E.Leclerc Radomka Radom z 9. lokaty przesunąć się na 8. Wrocławianki zaś pozostały na pozycji 10. – Z uwagi na miejsce w tabeli obu zespołów i dużą wagę punktów, jakie były tutaj do zdobycia, spotkanie to było dość nerwowe. Jednemu i drugiemu zespołowi zdarzały się serie błędów, traconych punktów. Tak naprawdę żadne prowadzenie w tym spotkaniu nie dawało gwarancji zwycięstwa – ocenił trener Jacek Skrok.

Zdaniem opiekuna beniaminka LSK był w tym spotkaniu jeden ważny moment. – Myślę, że bardzo ważny był drugi set, gdzie w końcówce przegrywaliśmy, ale wygraliśmy go na przewagi. Dało to nam minimalny oddech, pozwoliło na spokojniejsze zachowanie. Potem graliśmy już luźniej, ale z pełną koncentracją bez większych błędów dograliśmy ten mecz do końca i zdobyliśmy te trzy punkty – ocenił.  Jego podopieczne atakowały w tym spotkaniu ze skutecznością 39%, zaś rywalki 40%. W asach serwisowych było 7:6 dla Radomki, a w bloku 13:12 dla gospodyń spotkania. Oba zespoły popełniły też porównywalną ilość błędów. Radomka kolejny mecz rozegra 16.01. Z Chemikiem Police, będzie to spotkanie wyjazdowe 14. kolejki, wrocławianki zaś już w najbliższy piątek zagrają w Łodzi z ŁKS-em Commercecon mecz 13. kolejki. Radomka mecz z KSZO zagra 30.01.

źródło: inf. własna, Radomka Radom - Youtube

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2019-01-06

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved