Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Jacek Skrok: Będziemy z tego częściej korzystać

Jacek Skrok: Będziemy z tego częściej korzystać

fot. Michał Szymański

Eleclerc Radomka Radom dalej czeka na swoje pierwsze ligowe zwycięstwo. Podopieczne Jacka Skroka przed poniedziałkowym meczem z pewnością „brałyby w ciemno” chociaż punkt wywieziony z Łodzi, ale po tym jak się zaprezentowały mogły czuć spory niedosyt, że nie udało się wygrać, albo nawet zgarnąć kompletu punktów.

Poniedziałkowym popołudniem w Sport Arenie w Łodzi kibice zobaczyli prawdziwą bitwę na noże. Podopieczne Jacka Skroka zwłaszcza w pierwszych dwóch setach prezentowały się znakomicie i bardzo szybko pozbawiły zespół Grot Budowlanych Łódź argumentów do walki na równym poziomie. Ostatecznie zespół przegrał jednak 2:3 i jego szkoleniowiec nie ukrywał uczucia niedosytu w pomeczowych rozmowach. – To jednak jest bolesne, bo po pierwsze gramy w Łodzi z bardzo trudnym przeciwnikiem, a po drugie prowadzimy wyrównaną walkę, prowadzimy w setach, mamy piłki meczowe w górze i znowu nie stawiamy kropki nad i. To jest właśnie bolesne, bo to się nam przytrafia nie po raz pierwszy. Brakuje konsekwencji jeśli chodzi o taktykę, odwagi jeśli chodzi o granie ważnych piłek i grając z takim przeciwnikiem jak Budowlani to nie możemy sobie na coś takiego pozwolić. Dlatego wynik kończy się właśnie tak jak skończył się ten – mówił trener, Jacek Skrok.Pomimo kolejnej przegranej z pewnością cieszyć mogą dobre wejścia zmienniczek – Renaty Białej, Majki Szczepańskiej-Pogody, czy Pauliny Zaborowskiej.Jest na czym budować faktycznie. Te zmiany pod koniec czwartego seta, raczej były spowodowane myślą, że szykujemy się na piątą odsłonę. Trzeba było dać trochę odpocząć zawodniczką. To wyszło, więc kontynuowaliśmy to dalej. Myślę, że to jest ważne i budujące dla dziewczyn, które wchodziły, że wiedzą, że są gotowe zagrać i coś od siebie dodać. Troszeczkę nie wykorzystaliśmy tego składu, ale dziewczyny cały czas pokazują się na treningach z dobrej strony i myślę, że będziemy z tego częściej korzystać – dodał.

Radomski zespół w mniej niż tydzień mierzy się z oboma zespołami z Łodzi. – Trudno mi powiedzieć jakie będzie spotkanie z ŁKS-em. Widać, że i jeden i drugi zespół ma troszeczkę jakichś problemów i jeżeli uda się to wykorzystać, to będziemy robić wszystko, żeby tak się stało, bo każdy punkt zdobyty w Łodzi jest dla nas bardzo cenny. Tym bardziej w naszej sytuacji. Oczekiwałbym, że zespół zwłaszcza w naszej sytuacji wyjdzie zmotywowany i konsekwentny na tyle, żeby w końcu to zwycięstwo odnieść – zapowiedział trener.

W tym sezonie Ligi Siatkówki Kobiet:

zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2019-11-12

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved