Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Jacek Pasiński nie poprowadzi już PTPS-u Piła

Jacek Pasiński nie poprowadzi już PTPS-u Piła

fot. Katarzyna Antczak

Trener Jacek Pasiński rozstał się z klubem PTPS-u Piła. Do końca nie było wiadomo, czy szkoleniowiec, który dość niespodziewanie wraz z zespołem zakończył rozgrywki na piątym miejscu Ligi Siatkówki Kobiet, pozostanie w Pile. Ostatecznie po długich negocjacjach szkoleniowiec zrezygnował ze współpracy.

Trener Jacek Pasiński przejął zespół PTPS-u Piła po kilku kolejkach sezonu 2016/2017. Wówczas zakończył sezon z zespołem na 11. miejscu Orlen Ligi. W kolejnym sezonie, chociaż PTPS nie należał do faworytów, w Pile szkoleniowcowi wraz z Marcinem Widerą udało się stworzyć ciekawy zespół, który mógł walczyć z najlepszymi. PTPS w sezonie zaskakiwał niejednokrotnie kibiców, ostatecznie plasując się na 5. miejscu Ligi Siatkówki kobiet, co uznano za bardzo pozytywną niespodziankę.Działacze pilskiego klubu nie ukrywali, że chcieliby zatrzymać Jacka Pasińskiego. Negocjacje się przedłużały, a jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, prezes Radosław Ciemięga oraz szkoleniowiec spotkali się przed Sądem Polubownym PLPS w sprawie zaległych należności. Ostatecznie rozmowy na temat pozostania szkoleniowca w Pile spełzły na niczym i Jacek Pasiński zdecydował się opuścić klub.

Nie wiadomo, czy Pasiński podejmie pracę jeszcze przed sezonem 2018/2019. Szkoleniowiec, który w swojej karierze prowadził Start Łódź, Budowlanych Łódź, Spartę Warszawa i PTPS, pozostaje na razie wolny na rynku transferowym.

Zobacz również:
Karuzela transferowa Ligi Siatkówki Kobiet

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2018-06-03

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved