Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Jacek Pasiński nowym trenerem PTPS-u Piła?

Jacek Pasiński nowym trenerem PTPS-u Piła?

fot. Arkadiusz Buczyński

Niewykluczone, że Jacek Pasiński zostanie nowym szkoleniowcem PTPS-u Piła. Pilanki po czterech kolejkach z zerowym dorobkiem punktowym zajmują ostatnie miejsce w tabeli Orlen Ligi. Klub rozstał się już z trenerem Łukaszem Przybylakiem, w meczu w Legionowie zespół poprowadził drugi szkoleniowiec, Piotr Sobolewski.

Przed sezonem z pewnością nikt PTPS-u Piła nie zaliczał do ligowych potentatów, ale zarząd klubu z pewnością nie spodziewał się takiego rozpoczęcia sezonu. Pilanki przegrały po 0:3 w Policach z Chemikiem i w Sopocie z Treflem. W trzeciej kolejce spotkań zmierzyły się we własnej hali z Pałacem Bydgoszcz i również przegrały – tym razem 1:3. Po tym spotkaniu zarząd klubu rozstał się z dotychczasowym trenerem, Łukaszem Przybylakiem.W meczu 4. kolejki Orlen Ligi w Legionowie zespół poprowadził drugi szkoleniowiec, Piotr Sobolewski. Na trybunach jednak można było dojrzeć Jacka Pasińskiego, byłego trenera m.in. warszawskiej Sparty i Budowlanych Łódź, który jak wynika z naszych informacji, jest już po wstępnych rozmowach z włodarzami pilskiego klubu. Jeśli obie strony dojdą do porozumienia i klub załatwi wszystkie formalności, to niewykluczone, że Pasiński poprowadzi PTPS już w sobotnim meczu przeciwko Developresowi Rzeszów.

W tym sezonie nikt bezpośrednio z siatkarskiej ekstraklasy nie spadnie, jednak zespół, który zajmie po play-off ostatnie, 14. miejsce, czeka baraż ze zwycięzcą I ligi kobiet.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2016-11-10

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved