Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Jacek Nawrocki: Play-off pokaże, który zespół lepiej wytrzymał trudy sezonu

Jacek Nawrocki: Play-off pokaże, który zespół lepiej wytrzymał trudy sezonu

fot. CEV

Chemik Police 58 pkt przed ŁKS-em Commercecon Łódź (55) i Developresem SkyRes Rzeszów (53) – taka jest kolejność czołowej trojki drużyn po 22. kolejkach spotkań Ligi Siatkówki Kobiet. W niedzielę rzeszowianki pokonały przed własną widownią lidera 3:2. W drużynie pokonanych jedna z kandydatek do kadry Malwina Smarzek zdobyła 30 pkt. Intensywnie poczynania polskich zawodniczek obserwuje szkoleniowiec reprezentacji naszego kraju, Jacek Nawrocki.

Wynik mnie nie zaskoczył. Są to równorzędne zespoły i każdy wynik w ich konfrontacji jest możliwy. Play-off pokaże, który zespół lepiej wytrzymał trudy sezonu – mówi trener reprezentacji kobiet Jacek Nawrocki, który regularnie śledzi wydarzenia na boiskach Ligi Siatkówki Kobiet. Jak powiedział: „na żywo,  w telewizji i na wideo.”Jacek Nawrocki był ostatnio obecny na meczu Impel Wrocław – ŁKS Commercecon Łódź (0:3). – Młode zawodniczki z Wrocławia, będące w kręgu naszych zainteresowań, rozegrały dobre zawody. ŁKS Commercecon zaprezentował solidną siatkówkę. Łodzianki miały przewagę, cały czas pilnowały wyniku i zdecydowanie zaprezentowały lepiej niż przed tygodniem w Nysie na Pucharze Polski – podkreślił Jacek Nawrocki.

W środę rozegrany zostanie zaległy mecz piątej w tabeli Enei PTPS Piła  z czwartym Grotem Budowlanymi Łódź. Pilanki mają obecnie 38 pkt i tracą do swoich najbliższych rywalek cztery punkty. Ewentualna wygrana łodzianek praktycznie rozstrzygnie sprawę składu czołowej czwórki drużyn po sezonie zasadniczym.

źródło: pzps.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2018-03-20

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved