Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski kobiet > Jacek Nawrocki: Musimy jakoś wytrzymać te najbliższe tygodnie

Jacek Nawrocki: Musimy jakoś wytrzymać te najbliższe tygodnie

fot. CEV

Kadra kobiet przebywa na zgrupowaniu w Szczyrku przed pierwszym turniejem Siatkarskiej Ligi Narodów, który odbędzie się w Stanach Zjednoczonych. – Nie ukrywam, że biję się z myślami, jak te dziewczyny potraktować, bo niektóre faktycznie nie będą miały oddechu – mówi selekcjoner reprezentacji, Jacek Nawrocki.

Na pierwszych treningach selekcjoner Jacek Nawrocki miał do dyspozycji 13 siatkarek. Kadrowiczki z klubów pierwszej czwórki – Chemika Police, ŁKS-u Commercecon Łódź, Developresu SkyRes Rzeszów oraz Grot Budowlanych Łódź – dołączą do ekipy 4 maja. Dotyczy to także drużyny Legionovii, która dopiero w niedzielę w barażu zapewniła sobie utrzymanie w Lidze Siatkówki Kobiet.Nie ukrywam, że biję się z myślami, jak te dziewczyny potraktować, bo niektóre faktycznie nie będą miały oddechu. Nie mamy jednak wyboru, jak podtrzymanie u nich okresu startowego. Nie ma kiedy dać im wolnego. Musimy jakoś wytrzymać te najbliższe tygodnie, dopiero później będzie dłuższa przerwa – powiedział szkoleniowiec Jacek Nawrocki. Jak dodał, inne europejskie kraje miały podobny problem, bowiem u nich rozgrywki ligowe też dopiero się zakończyły lub kończą.

W trakcie zgrupowania Polki dwukrotnie towarzysko zmierzą się z Czeszkami w Węgierskiej Górce (11 i 12 maja). Dzień później reprezentacja wyleci do Stanów Zjednoczonych, gdzie podopieczne Nawrockiego zmierzą się z gospodyniami turnieju, Turczynkami oraz Włoszkami.

źródło: lsk.plps.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, reprezentacja Polski kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2018-05-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved