Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Jacek Grabowski: Jesteśmy wypłacali, ale walka o kolejny sezon trwa

Jacek Grabowski: Jesteśmy wypłacali, ale walka o kolejny sezon trwa

fot. Łukasz Krzywański

– Walka cały czas trwa. To, że jesteśmy wypłacali wobec zawodniczek, nie oznacza, że nie mamy problemów. Deficyt cały czas jest – w rozmowie z Gazetą Wrocławską mówi prezes #VolleyWrocław Jacek Grabowski przed rywalizację z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski.

 Siatkarki Volley Wrocław zakończyły fazę zasadniczą na przedostatnim miejscu zestawienia. Jak podkreśla Jacek Grabowski miejsce w tabeli nie do końca oddaje potencjał wrocławianek, nie bez znaczenia był pech i urazy, jakie dotknęły zespół z Wrocławia. – Los nas nie oszczędzał, a nasz zespół gra co raz lepiej. Wystarczyło obejrzeć ostatnie spotkanie z Developresem. Siatkarsko to był naprawdę dobry mecz. Zabrakło jednego zwycięstwa, żeby na koniec sezonu zasadniczego być wyżej niż Legionovia, bo bilans setów mamy lepszy. Brakowało doświadczenie w końcówkach pojedynków. W drugiej rundzie przydałaby nam się chociaż jedna taka siatkarka jak Roksana Wers. Teraz musimy walczyć – na łamach Gazety Wrocławskiej mówił Jacek Grabowski.

Prezes Volley Wrocław uspokaja również, podkreślając, że sytuacja klubu uległa poprawie i mimo że budżet klubu na nowy sezon nie jest jeszcze dopięty to zbierając się nad klubem czarne chmury się rozchodzą. -Walka cały czas trwa. To, że jesteśmy wypłacali wobec zawodniczek, nie oznacza, że nie mamy problemów. Deficyt cały czas jest. Zaczęliśmy już jednak rozmawiać z naszymi zawodniczkami o przedłużeniu kontraktów. Budżetu zapiętego jednak nie mamy. Pracujemy nad tym.- wyjaśnia Jacek Grabowski.

Sezon ligowy 2018/2019 nie został jeszcze zakończony, przed Volley Wrocław spotkania z KSZO Ostrowiec i jak podkreśla prezes klubu z Wrocławia wszystko się może wydarzyć. – Zdecydowanego faworyta nie ma, ale uważam, że nasz zespół zasłużył na to, aby tę rywalizacje wygrać. Graliśmy dużo równiej, wygraliśmy więcej meczów i setów niż KSZO. Wydaje mi również, że po prostu gramy lepszą siatkówkę. Jeśli tylko zagramy na swoim normalnym poziomie, to powinniśmy tę rywalizację wygrać – kontynuował.

* więcej na Gazeta Wrocławska

źródło: Gazeta Wrocławska, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2019-03-23

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved