Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Izabela Kowalińska zostaje w ŁKS-ie

Izabela Kowalińska zostaje w ŁKS-ie

fot. Bianka Sawoniuk

Izabela Kowalińska do ŁKS-u wróciła w trakcie minionego sezonu i zakończyła go ogromnym sukcesem – mistrzostwem Polski. Jak się okazało atakująca zdecydowała się pozostać w łódzkiej drużynie i spędzi w niej kolejny sezon.

Zawodniczka po sezonie 2017/2018, w którym wywalczyła z ŁKS-em Commercecon srebrny medal mistrzostw Polski postanowiła zrobić sobie przerwę od siatkówki. Długo jednak nie wytrzymała i w trakcie minionego sezonu wróciła na boisko. Jej powrót został przyjęty przez kibiców z wielkim entuzjazmem, a i sama Kowalińska nie ukrywała emocji. – Jestem bardzo podekscytowana, ale i zdenerwowana, w jaki sposób przyjmą mnie kibice. Długo zastanawiałam się, czy jestem w stanie podołać po kilkumiesięcznej przerwie od zawodowego grania. Ale gdy już się powiedziało „a”, to na koniec trzeba powiedzieć „z”. Prezesowi Hoffmanowi nie da się odmówić. Cieszę się, że wracam do ŁKS-u. Wracam do domu – powiedziała przed powrotem.Decyzja została okraszona mistrzostwem Polski. Po udanym sezonie i ważnej roli, jaką Kowalińska odegrała w zdobyciu tego sukcesu, atakująca i klub z Łodzi doszli do porozumienia i parafowali kolejną umowę – tę na sezon 2019/2020.

Przed tym, jak Kowalińska trafiła do ŁKS-u, w latach 2012-2016 grała w Chemiku Police, z którym święciła liczne sukcesy (m.in. trzy mistrzostwa Polski). W swojej karierze zawodniczka broniła też barw MKS-u Dąbrowa Górnicza, Muszynianki. AZS-u Białystok, Winiary Kalisz, a także ekip z Poznania i Sosnowca.

Zobacz również:
Karuzela transferowa Ligi Siatkówki Kobiet

źródło: inf. prasowa, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2019-06-12

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved